• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Makefile | gmake install komutu | Game db buildden sonra taşıma kolaylığı

5.00 yıldız(lar) 1 Oy
Konu Sahibi
Konu Sahibi
*Kastamonolu*

*Kastamonolu*

Level 1
Üye
Konular
2
Reaksiyon Skoru
20
Online Süresi
3g 7s 16d
Başarım Puanı
27
Madalyalar
0
MmoLira
49
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Neyin tribine griyorsun ?
konuda bozulma ile alakalı bundan başka bir şey yazıyorda ben mi görmüyorum ?
"Biliyorsunuz bazı game db lerde masaüstüne atarken bozulma sorunu oluyor. Yok onu tarlayıp sonra masaüstüne atıp sonra tekrardan locale yükleyip açmak acayip zaman alan bir durum."

Bu güne kadar böyle bi sorunla karşılaşmadığım için bi soru sordum tam olarak nasıl bi bozulma diye kendi kendinize triplere giriyorsunuz yazık ...
Yazık mı :d. Benim game 55k hiç bozulmadı. Sadece taşıma ameleligini ortadan kaldırdım. Ki bazı arkadaşların bozuluyordu konuyada öyle yazdım. Konunun başlığı farklı ama OKU.

Burda kolaylık var herhangi bir sorun için açılmış değil ancak o sorunada çözüm oluyor diyorum ALGILA.

Ve buna göre de CEVAP VER.

Sen milleti dolandirmaya calismiyor muydun niye burdasın hala.

ulubey4242

Sen Olmadan Ne İşe Yarar En Güzel Kumsal
Fahri Üye
TM Üye
Developer
Konular
266
Reaksiyon Skoru
1,747
Online Süresi
48g 8s 22d
Başarım Puanı
275
Madalyalar
2
  • Turkmmo 2018 Yılının Developer Yönetim Üyesi
  • Turkmmo 2018 Yılının Developer Üyesi
MmoLira
862
DevLira
-122
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Yazık mı :d. Benim game 55k hiç bozulmadı. Sadece taşıma ameleligini ortadan kaldırdım. Ki bazı arkadaşların bozuluyordu konuyada öyle yazdım. Konunun başlığı farklı ama OKU.

Burda kolaylık var herhangi bir sorun için açılmış değil ancak o sorunada çözüm oluyor diyorum ALGILA.

Ve buna göre de CEVAP VER.

Sen milleti dolandirmaya calismiyor muydun niye burdasın hala.
Derdin anlaşıldı senin, kimi dolandırmaya çalışmışım ? kimle ticaret yaptım ki dolandırıyım bu güne kadar ? kanıtın yada bildiğin bişey varsa yaz yoksa bu konuya son postum 55k gamenle ve hayal dünyan ile sana başarılar.

İyi forumlar.

Konu Sahibi
Konu Sahibi
*Kastamonolu*

*Kastamonolu*

Level 1
Üye
Konular
2
Reaksiyon Skoru
20
Online Süresi
3g 7s 16d
Başarım Puanı
27
Madalyalar
0
MmoLira
49
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Derdin anlaşıldı senin, kimi dolandırmaya çalışmışım ? kimle ticaret yaptım ki dolandırıyım bu güne kadar ? kanıtın yada bildiğin bişey varsa yaz yoksa bu konuya son postum 55k gamenle ve hayal dünyan ile sana başarılar.

İyi forumlar.
:D olum siz hala sizin mesajlarınızın okunmadığını vs zannediyorsunuz he :d. neyse. benim heryerde 1 adamım vardır unutma bebeq :)

ulubey4242

Sen Olmadan Ne İşe Yarar En Güzel Kumsal
Fahri Üye
TM Üye
Developer
Konular
266
Reaksiyon Skoru
1,747
Online Süresi
48g 8s 22d
Başarım Puanı
275
Madalyalar
2
  • Turkmmo 2018 Yılının Developer Yönetim Üyesi
  • Turkmmo 2018 Yılının Developer Üyesi
MmoLira
862
DevLira
-122
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
:D olum siz hala sizin mesajlarınızın okunmadığını vs zannediyorsunuz he :d. neyse. benim heryerde 1 adamım vardır unutma bebeq :)
Atsana banada bi mesajı bende bileyim, hesabımı fbi heçklemış lol.

DN Angel

Administrator
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Admin
Konular
1,596
Reaksiyon Skoru
2,150
Online Süresi
14g 9s 45d
Başarım Puanı
360
Madalyalar
0
MmoLira
793
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
konu ile ilgili öz eleştiride bulunmak istiyorum,
game sektöründe en kötü durumlardan birtanesi local game ve db kullanılması. neden remote db kullanım yaygınlaşmıyor? yedeklemesi ve korunması bi o kadar kolay. hatta sizlerre önerim remote game bile kullabilirsiniz. hem yedeklenmesi kolay, hemde sunucular 2 kat daha kolay koruyabilirsiniz. sonuçta game ve db farklı sunucularda olacak. bir hack durumunda girilen sunucu master sunucu olacak. ama db ve game'ye erişim sağlayamayacak....

şuanki anlatılan konu düşünce olarak evet gayet başarılı fakat özünde aynı. ister mysqldump ister make.. bunlar bana göre geçici günü kurtarmak için yapılmış hamleler,

Konu için teşekkür ediyorum. Bilmeyen arkaşlar için güzel bir içerik olmuş.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)