Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

JusiFer

All eyez on me

MELKORMT2 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA 10 TEMMUZ 21:00'DA AÇILIYOR.5000 TL LONCA TURNUVA & 500 TL BİREYSEL TURNUVA ÖDÜLÜ.EDİT SİMYA LYCAN KUŞAK YOK!DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...


Merhaba değerli Turkmmo üyeleri, bugün bu konuda şu sıralar tüm mobil oyunların kralı olarak gördüğüm ve her geçen gün oyuncu patlaması yaşayan Call of Duty Mobile oyununda size bazı ipuçları ve stratejiler vereceğim. Bu konuyu okuduktan ve söylediklerimi uyguladıktan sonra oyun kazanmanız daha da kolay hale gelecektir diye düşünüyorum. Daha fazla uzatmadan konuya hızlı bir geçiş yapalım.

Call of Duty Mobile Strateji ve Oynanış İpuçları Rehberi

Call of Duty Mobile - Temel Bilgiler


Call of Duty Mobile, sadece mobil cihazda bildiğiniz ve sevdiğiniz gibi konsol ve PC oyunudur. En sevdiğiniz haritaların, silahların ve modların çoğu burada da mevcuttur, bu nedenle nasıl oynanacağına dair sağlam bir fikriniz olabilir.

Bununla birlikte, en azından başlangıçta mücadele edebileceğiniz şey, akılda bir dokunmatik ekran ile tasarlanmış kontrollerdir. Açılış dersinde, artı göstergeleriniz bir düşmana dokunduğunda otomatik olarak çalışan basit bir mod arasından seçim yapabilir ve aynı anda ateşlemenize ve kontrol etmenize izin verir.


Sizin için neyin daha rahat olduğunu görmek için her iki modla da zaman geçirmenizi öneririz. Dokunmatik ekran kontrolleri açısından doğru ya da yanlış yoktur. Bizim için en iyi sonucu bulduğumuz şey, basit modu kullanmak ve etrafa bakmak için çift dokunuş kullanmaktır. Genel olarak, mümkün olduğunca çok sayıda sanal düğmeyi kaldırmak istiyoruz, ancak farklı hissedebilirsiniz.

Kontrol planınıza karar verdiğinizde oyuna uygun bir şekilde girmenin zamanı geldi. Büyük olasılıkla yükünüzü özelleştirerek başlayacaksınız. Burada en sevdiğiniz silahları, giysileri, el bombaları, puanları ve daha fazlasını seçebilirsiniz. Başlangıçta, çok fazla seçeneğiniz olmayacak, ancak seviye atladığınızda hızlı bir şekilde değişecek - özellikle Battle Pass satın alırsanız.

Battle Pass, Fortnite veya PUBG Mobile'dakilerle aynı şekilde çalışır. Her sıralamada özel ödüller kazanmak için yaklaşık 10 dolar ödüyorsunuz. Sıralamak için, bazıları günlük ve haftalık olarak değişen çeşitli savaş geçişi zorluklarını tamamlamanız gerekir. Kazılacak yeni bir şey olup olmadığını görmek için tekrar kontrol etmeye değer.

Ayarladığınızda, oynayacağınız modu seçme zamanı geldi. Şu anda mevcut olan iki mod, Modern Warfare ve Black Ops serisinin tanıdık haritalarında ekip ölüm eşleşmesi, tahakküm, arama ve yok etme, ön cephe ve daha fazlasını sunan standart Call of Duty multiplayer'ı içeriyor. Eğlencesiz olarak oynayabilir veya dereceleri daha rekabetçi olan bir dereceye kadar toplayabilirsiniz.


Ayrıca Black Ops 4’ün Blackout’u ile estetik benzerlikleri paylaşan, ancak tempo bakımından daha fazla PUBG gibi oynayan bir battle royale modu da var. Blackout'tan çok daha yavaştır ve çoğu zaman bunlarla savaşmazsınız - özellikle adlandırılmış bir yere girmemeyi tercih ederseniz. Bunun dışında, bildiğiniz ve sevdiğiniz gibi battle royale: Silahları yağmalamak, düşmanları öldürmek ve hayatta kalmak.

Tecrübe kazanmak, sizi ve toplum ile çeşitli eylemlerde bulunmak için ödüllendiren sınırlı sayıda olaydır. Şu anda, düşman oyuncularını öldürmek, belli sayıda maç oynamak ve zorlukları tamamlamak için ödüller var. Savaş geçidinde olduğu gibi, yeni bir şey kazanıp kazanmadığınızı görmek için düzenli olarak kontrol etmeye değer.

Call of Duty Mobile - İpuçları ve Püf Noktaları

Şimdi temeli anladığınıza göre, deneyime hakim olmanıza yardımcı olacak birkaç ipucuna ve püf noktalarına göz atalım.

Oyun tarzınıza uygun bir yük seçimi yapın: Ekipmanınız nasıl oynamak istediğinize bağlı olarak size yardımcı olacak veya engelleyecektir. Yakın ve kişisel kalmayı mı tercih edersiniz bir SMG veya av tüfeği alın. Menzildeki çevrede savaşmak ister misiniz? Bir keskin nişancı veya saldırı tüfeği alın. Oyun tarzınız ne olursa olsun, yükünüzü buna göre ayarlayın. Bu şekilde en başarılı oldun.


Oyuna alışıncaya kadar kontrol şemaları ile oynayın: Call of Duty Mobile'daki en önemli ipucunun kontrollerle rahat etmektir. İki ana kontrol şeması ile oynayın ve ardından ayarlarda bunlara ince ayar yapın. Rekabetçi zorlukları üstlenmeden önce botlara karşı oynayın veya alışana kadar sıradışı olun.

Her zaman tetikte olun: Çoğu oyuncu savaşmak için etrafa koşmak istiyor gibi görünüyor. En fazla başarıyı sıcak noktalar arayarak ve uzaktaki düşmanları seçerek değerlendirin. Ayrıca çevrenin etrafında yürüyebilir ve merkeze giden diğer oyuncuları öldürebilirsiniz.

Kilidini açar scorestreaks puanlarını kullan: Savaşta bir scorestreaks attığında, onu kullan - özellikle de üçü de mevcutsa. Scorestreaks istiflenmez, ancak bunları kullanarak puan kazanabilirsiniz. Daha da skorer puanlara doğru giden puanlar. Beklemenin gerçekten bir anlamı yok.

Battle Pass satın alırsanız, görevleri takip edin: Birinci sınıf battle pass almaya kalkarsanız, en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olun. Görevleri takip etmenizi öneriyoruz - sevmediğiniz bir oyun modunu oynamayı içerse bile. İdeal olarak yapmak istediğiniz şey, bir sonraki battle pass'ı ücretsiz olarak satın almak için yeterli COD Puanı kazanmak ve bunu tekrar yapmaya gerek kalmadan yapmaya devam etmek.

Umarım konu yararlı olmuştur ve bu sayede sizde daha kolay oyun kazanabilir ve daha kolay seviye atlayabilirsiniz oyunda. Gelecek Call of Duty Mobile rehber konularında yeniden birlikte olacağız. Bu yüzden Turkmmo.com'a üye olmayı, beni takip etmeyi sakın unutmayın. Konu hoşunuza gittiyse ve yararlı bulduysanız beğenmeyi ve yorum yapmayı da unutmayın.

Sağlıcakla kalın, iyi forumlar ve iyi oyunlar dilerim.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst