Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Rün Sistemi

JusiFer

All eyez on me
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
VIP Üye
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Konular
3,272
Reaksiyon Skoru
3,902
Online Süresi
88g 6s 57d
Başarım Puanı
445
Madalyalar
7
  • Turkmmo 2018 Yılının VİP Üyesi
  • Turkmmo 2018 Yılının Paylaşımcıya En Çok Destek Veren Üyesi
  • Turkmmo 2018 Yılının En İyi Turnuva Organizatörü
  • Turkmmo 2018 Yılının En İyi Dergi Editörü
  • 9. İmza Yarışması
  • 8. Avatar Yarışması
MmoLira
1,123
DevLira
-118
En İyi Cevap Puanı
38
Takipçiler
226
Peki diğer forumlardan afedersin kopyala yapıştır yapıp burda paylaşan adamlara dev deniyor ben istenilen tasarımı ekip arkadaşıma verincemi kötü oluyorum?
Konuyu şu an istediğin yöne çekiyorsun böyle şeylere gerek yok, ben sadece League of Legends oyuncusu olduğumdan ve yukarıdaki mesajda da yazdığını gördüğüm aşağıdaki mesaj;

Tasarımları ben kodlamasını o yaptı
Yazınıza istinaden yazdım. Tasarımları aldım demeniz daha doğru olabilirdi. Daha fazla polemiğe girmeye gerek yok diye düşünüyorum, ayrıca belirteyim ben Developer editörü değilim maalesef ve o işlerden de pek anladığım söylenemez. Alıntı yapan ve yabancı dillerden bunu Türkçe'ye çevirmek için emek harcayan kişiler de bilgisi az dahi olsa verdikleri emekten ötürü Dev editörü olabilirler. Bu şekilde konuyu lütfen farklı yerlere çekmezsen sevinirim.

Konu Sahibi
Konu Sahibi
zM0rcy

zM0rcy

metin2tasarim.com
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
TM Üye
Üye
Konular
84
Reaksiyon Skoru
49
Online Süresi
24g 14s 16d
Başarım Puanı
74
Madalyalar
0
MmoLira
118
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Konuyu şu an istediğin yöne çekiyorsun böyle şeylere gerek yok, ben sadece League of Legends oyuncusu olduğumdan ve yukarıdaki mesajda da yazdığını gördüğüm aşağıdaki mesaj;

Yazınıza istinaden yazdım. Tasarımları aldım demeniz daha doğru olabilirdi. Daha fazla polemiğe girmeye gerek yok diye düşünüyorum, ayrıca belirteyim ben Developer editörü değilim maalesef ve o işlerden de pek anladığım söylenemez. Alıntı yapan ve yabancı dillerden bunu Türkçe'ye çevirmek için emek harcayan kişiler de bilgisi az dahi olsa verdikleri emekten ötürü Dev editörü olabilirler. Bu şekilde konuyu lütfen farklı yerlere çekmezsen sevinirim.
Düzelttim, iyi forumlar.

yugi73

Architect
TM Üye
Konular
182
Reaksiyon Skoru
372
Online Süresi
37g 20s 2d
Başarım Puanı
207
Madalyalar
0
MmoLira
528
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
16
Formalite lafını duymadın heralde :). Benden istenilen tasarımları verdim. Bu tarz bir oyuna 0'dan tasarım yapılmaz yani o kadar bütçe yok.
Bütçe? tasarımı yapacak olan siz değil misiniz neden bütçeye ihtiyaç duyasınız ki ?

Sistem genel olarak hoş duruyor başarılar

DowAyhan

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
4
Online Süresi
16s 44d
Başarım Puanı
17
Madalyalar
0
MmoLira
89
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
game tarafli kodlama temiz olursa emeginize sağlık derim sadece aeldra var böyle kapsamlı rün başarılarınızın devamini dilerim.:D

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)