Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


World of Warcraft'ın Büyük Güncellemesiyle Gelecek Tüm Yenilikler

JusiFer

All eyez on me
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
17 Haz 2010
Konular
3,383
Mesajlar
18,632
Reaksiyon Skoru
4,033
Online Süresi
95g 2s 56d
Başarım Puanı
445
Madalyalar
8
Yaş
24
MmoLira
2,346
DevLira
-118
En İyi Cevap Puanı
42
Takipçiler
228

EFSANEVİ BONUS VEREN BAŞLANGIÇ KOSTÜM VE SİLAHLARI NESNE MARKETTE ÜCRETSİZ ! DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ BOSS VE ZİNDANLAR TÜRKİYE'NİN EN KALİTELİ EMEK SERVERI CİNOMEL2'DE. DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN
Oyun camiasının en bilinen oyunlarından biri olan World of Worldcraft, yeni büyük güncellemesine hazırlanıyor. Bu güncellemeyle birlikte oyuna birçok yeni etkinlik de eklenecek.

Blizzard, World of Warcraft için bir sonraki büyük yamayı açıkladı. "Visions of N'zoth" olarak adlandırılan 8.3 güncellemesi, bugün teste açılacak. Bu güncelleme ile birlikte oyuna birçok farklı yenilik geliyor.

İlk olarak oyuna iki farklı ırk ekleniyor. Horde cephesi için tilki benzeri olan Vulpera; Alliance cephesi içinse robotik bir ırk olan Mechagnomes eklenecek. Güncelleme ayrıca alışverişi daha kolay hâle getirmeyi vadeden yenilenmiş bir müzayede evi de dâhil olmak üzere hayranların yıllardır talep ettiği bazı değişiklikleri getiriyor.

Güncelleme ile birlikte gelecek olan diğer yenilikler:

Yeni yamayla birlikte oyuna yeni bir baskın modu da eklenecek. Ny’alotha adlı bu baskın, eski Tanrı N'zoth'a karşı son mücadele ile sonuçlanan 12 boss'u içerecek. World of Warcraft dünyasında da birtakım farklılıklar da olacak. Özellikle Uldum ve Vale of Eternal Blossoms bölgeleri Eski Tanrı'nın saldırıları altında kalacak. Vale of Eternal Blossoms da bu vesileyle uzun süredir o bölgenin ihtişamını özleyen oyuncular için tekrar kullanıma açılıyor.

Visions of N’Zoth, başkentler Stormwind ve Ogrimmar'ın alternatif versiyonlarında geçen bazı zorluklar içerecek. Tek kişiyle ya da 5 kişiye kadar istediğiniz bir kişi sayısıyla katılabileceğiniz bu mod sonucunda oyuncular, kendilerini güçlendirebilecek bir pelerinle ödüllendirilecekler. Goblin ve Worgen ırkları da ırklarına özgü kozmetik seti olan bir tür miras zırhı alacaklar.

Ağustos ayında Blizzard, World of Warcraft Classic'i çıkartmıştı. Bununla birlikte birçok oyuncu, oyunun eski versiyonuna geçiş yapmayı tercih etmişti. Classic yayınlandığından beri oyunun modern versiyonuna gelen ilk güncelleme 8.3 güncellemesi olacak.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst