Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Karakter Adı Rezervasyonu < Genel Anlatım

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

Karahаn

Hiç bir miras, doğruluk kadar zеngin dеğildir.
Site Yetkilisi
Moderatör
VIP Üye
Dergi Editörü
Paylaşımcı
Katılım
2 Eyl 2017
Konular
1,159
Mesajlar
2,969
Reaksiyon Skoru
1,298
Online Süresi
70g 5s 54d
Başarım Puanı
297
Madalyalar
0
MmoLira
1,175
DevLira
-88
En İyi Cevap Puanı
19
Takipçiler
23


ArcheAge: Unchained ekibi, Avrupa ve Kuzey Amerika bölgeleri için Karakter Adı Rezervasyon sürecindeki gecikmeyi açıkladı. Bildiğiniz gibi, özel ekiplerin Açık Test Sunucusundaki olağanüstü sorunları çözmek için 7/24 saat boyunca çalışıyor. Geçen hafta boyunca büyük ilerleme kaydetti ve Unchained müşterisini ön yüklemeye hazır hale getirmeye hazırlanırken Kalite Güvence geçişi sırasında bazı kritik sorunları tespit etti.

Teslim etmeyi tasarladığı derleme, “sunucu meşgul” hatası ve 32 bit istemcideki masaüstü sorunuyla ilgili sorunlardan etkilendi. Büyük olasılıkla AB bölgesindeki sorunları çözmüş olabileceğini ve 10:00 UTC'nin serbest bırakılması için hala hedefte olabileceğini düşünmüştük, ancak NA bölgesi zaman farkı dikkate alındıktan sonra bile PDT'nin son tarihini kaçıracaktı. Ek olarak, müşteri önceden indiremezdi ve bunu teslim etmeye çalıştığı bir şeydi. Oyuncuların oyuna giriş yapabilmelerini ve oyuna doğru şekilde erişebilmelerini sağlamak istiyor, böylece karakterlerini katılan herkes için daha istikrarlı ve adil bir şekilde oluşturabiliyorlar. Bu mesaj gönderilirken takımları öne çıkan konular üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Yeni Karakter Rezervasyonu Ne Zanan:

AVRUPA BÖLGESİ : 12 Ekim Cumartesi, saat 10: 00'da UTC
KUZEY AMERİKAN BÖLGESİ : 12 Ekim Cumartesi, saat 10: 00'da PDT

Unchained'ı teslim etme yaklaşımını korumak için bu kararın alındığını lütfen unutmayın. Sahip olduğunuz çeşitli gecikmeleri kabul ediyor: bazıları serbest bırakılacak en uygun zamanı belirleme nedeniyle, diğerleri ise teknik sorunlar nedeniyle. Bu sonunculardan biri ve topluluk tarafından talep edilen değişikliklerle ilgili değil.

Şu anda, 15 Ekim 2019'daki resmi çıkış tarihinde herhangi bir değişiklik yapılmamakta ve isim rezervasyonu için üç günlük bir süre tanınmaktadır. Bir haftasonu isim rezervasyonu yaptırmasu bizim için çok önemli ve şartlar göz önüne alındığında, bir sonraki uygun pencereyi hedefledi. Açık, şeffaf diyaloğumuzu sürdürmeye kararlıyız ve bu gecikmeden kaynaklanan geri bildirimleri derhal dikkate alacak. Okuduğunuz için teşekkürler.
 

XxZeMaHSeRxX

Co-Administrator
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
Developer
Katılım
12 Tem 2017
Konular
2,887
Mesajlar
11,218
Reaksiyon Skoru
4,144
Online Süresi
197g 2s 9d
Başarım Puanı
395
Madalyalar
1
  • 9. Avatar Yarışması
MmoLira
910
DevLira
-4
En İyi Cevap Puanı
73
Takipçiler
3
Eline sağlık.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst