Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

[TR]Sovera RP |Yüksek Fps | No Whitelist | Motel Sistemi , Çete Mafya Alımları | Açılış 1.10.2019 | discord.gg/6Kkd7mg

Kavl

Level 1
Üye
Konular
2
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
1s 35d
Başarım Puanı
5
MmoLira
6
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Server Adı
Sovera RP
Server Web Sitesi
https://discord.gg/6Kkd7mg
Ip Adresi
51.77.111.16:30120
Tür
Rp

EFSANEVİ BONUS VEREN BAŞLANGIÇ KOSTÜM VE SİLAHLARI NESNE MARKETTE ÜCRETSİZ ! DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ BOSS VE ZİNDANLAR TÜRKİYE'NİN EN KALİTELİ EMEK SERVERI CİNOMEL2'DE. DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Selamlar Bugün Burdaki Konu Açma Amacım Serverimizi Tanıtmak.
Serverimizdeki Bazı Güzel Şeyler
Şuanlık Whitelist Yok . Şuan 1 i Ballas 2 si Özel Halde Toplam 3 Boş Çete Yerimiz Bulunmaktadır, Motel Sistemimiz Mevcuttur , Serverimiz Yeni Açıldığından Mafya Yoktur , Mafya Olmak İçin Grubunuzla Discordumuza Gelip Mafya Olabilirsiniz . Gelip Taxi Patronluğuna Geçebilirsiniz , Serverimizdeki Polislerimiz İçin Oyun İçi Telsiz Sistemimiz Mevcut (Kombinasyon= N+L ) Şuanlık Ems Telsizimiz Yok Fakat Yakında Eklenecektir , Serverimizin Discordundaki İstek Öneri Odasına Yazdığınız Her Şey Dikkate Alınır , Attığınız Modlu Araçlarda Her Hangi Bi Bug Vs Yoksa En Yakın Zamanda Eklenir, Pavyon veya Mekanik Olarak Para Kazanabilirsiniz, Silah Çekme Animasyonu , Çetelere 1 Adet Bıçak Ve 100K Para Yardımı , Araç Parçalama , İlgili Yönetim Ekibimiz Size Her Zaman Yardım Edecektir , izde Serverimize Gelerek Belirttiğimiz Özelliklerle Rolünüzü Yapabilirsiniz :)

Serverimize Bakınca MSler Yüksek Olarak Gözükmektedir Fakat Aksine Oyunda Her Hangi Bir Lag Olmamaktadır , Yani Sadece MS Yüksek Yazar Ama Sorun Çıkmaz :) ,

Makina Özelliklerimiz
30 GB Ram
8 Çekirdek İşlemci
Yüksek Fps

Sovera RP Olarak İyi Roller Dileriz :)|
Discord Adresimiz :
Server İp : 51.77.111.16:30120
Açılış Tarihimiz : 1.10.2019

Server Resimleri

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)