• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
Kaynak ikonu

[TURKMMO] Piyasada Gördünüz Sürekli 'ZIMBO' Server Files 1

3.60 yıldız(lar) 15 Oy
indirmek için izniniz yok

REVOLTS

υçмυyorѕaĸ newтon’a olan ѕaygıмızdan.
  • Turkmmo 2019 Yılının Moderatörü

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Öncelikle Herkese Merhaba
Çok Değerli Dostum Batuhan, Yoğun İşlerinden Ötürü İşleri Ben Devir Aldım.

Diyen "Arkadaşın" Full Server Filesi ^_^

Bu filesi yapan arkadaş baya uykulu olduğu için yapamamış tam
RTURK OLARAK KULLANMANIZI TAVSIYE ETMIYORUZ.

VİRUS_TARAMASI

NAVİCAT_PD; revoltsbaba

PACK_İSLEMLERİ.
1-)ROOTTAN ÖRNEK VEREREK GİDİYORUM ROOTU PACKOPEN KLASORU İÇİNE ATIYORUZ
2-)ROOTUN İSMİNİ ROOT.METİN2 YAPIYORUZ

3-)EXENIN ÜZERİNE SÜRÜKLÜYORUZ

4-)KARSIMIZA ROOT.EİX VE EPK ÇIKIYOR ETERNEXUSTA İŞLERİMİZİ HALLEDİYORUZ

5-)PACKOPEN KLASORUNDE EXE HARİC HERSEYİ SİLİYORUZ VE DÜZENLEME YAPTIGIMIZ EİX EPK Yİ PACKOPENE ATIYORUZ

6-)EİX VE EPK NİN İKİSİNİ EXEYE SÜRÜKLÜYORUZ VE İSMİNİ ROOT YAPIYORUZ BİTMİŞTİR.

İP LİSANS GERİSİ SİZDE:

Paylaşım için teşekkürler.

Son düzenleme:

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

Geçen gamesource'de biraz gezinmiştim ve gereğinden fazla patlıyacak yerler var. Bu files oyun açılmak için değil satın alınması için sistem donatılmış bir files :)
beğenmiyorsan bir tane de sen yap da görelim. kırakeris uzanamadığı filese "geçen gamesource'de biraz gezinmiştim ve gereğinden fazla patlıyacak yerler var" dermiş.
Çöp... Bir halta yaramicak filesı içinde özellikler var diye cool cool paylaşmışsın. Becerebiliyorsan fixle öyle paylaş. Çalışmayacak filesı buraya atıp da havadan başka bir işe yaramayan kişilerle dolmuş forum. Yazık...
içinden şimdiye kadar 10 tane sistem sökülüp paylaşıldı + sorunlarını çözüp ben kendim oyun açtım

files çalışıyor konu yararlı boş yapıyosun
Geçen gamesource'de biraz gezinmiştim ve gereğinden fazla patlıyacak yerler var. Bu files oyun açılmak için değil satın alınması için sistem donatılmış bir files :)

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)