Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


𝑱𝒖𝒅𝒈𝒆W𝒐𝒓𝒍𝒅 ∞ 𝑨𝑰𝑳𝑬𝑺𝑰𝑵𝑬 +18 𝑫𝑪'𝑳𝑰 𝑨𝑳𝑰𝑴 𝑨𝑪𝑰𝑲𝑻𝑰𝑹 : 𝑫𝑪 𝑲𝑶𝑫 : 𝒄48𝒂𝒓𝒈6

Norm'Life

Level 1
Üye
Katılım
4 Eyl 2019
Konular
5
Mesajlar
5
Reaksiyon Skoru
1
Online Süresi
14s 39d
Başarım Puanı
13
Madalyalar
0
MmoLira
37
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Kurallar;
1-) Loncamızda dostluk esastır.Kimse kimsenin düşmanı değildir.Aramızda tartışma dahi yaşanmaz.Saygı ve sevgi çerçevesinde her birimiz birbirimizin abisi,ablası aynı zamanda da arkadaşı ve kardeşiyiz.

2-) Hoşgörü loncamızın temelinde yatar.Herşeye,her olaya,her davranışa hoşgörü ile yaklaşırız.Birbirimize karşı oldukça hoşgörülü davranmalıyız.

3-) Saygı ve sevginin bulunduğu bir ortam olan loncamızda yaşça büyük veya küçük kullanıcılar bulunmaktadır.Hiçbiri bir üyemize yada oyundan bir üyeye saygısızlık edemez,ettirmeyiz.Saygısızlığı tespit edildiği anda hesabı kapanmamışsa kapanması için talepte bulunan yine biz oluruz.

4-) Loncamızda yardımlaşma esastır.Yardımlaşmanın olmadığı bir lonca sürekli dışa bağımlı yaşamak zorundadır ve bu diğer loncalara katkı sağlar.Bizler ise bütün alış verişlerimizi lonca içinden yaparak loncamızdaki üyelerimizin ihtiyaçlarını kendimizin karşılamasını sağlıyoruz.Bir üyemizin miktar belirterek yazdığı ürün ihtiyacı için elinde olan herkes elinde bulunan miktar ile üyemize mesaj iletmeleri ve alış verişlerini aralarında halletmeleri gerekmektedir.


5-) Loncamız oldukça dürüst bir loncadır.Dürüst olmayan kullanıcılar aramızda yer edinemezler,elbette kendilerini belli ederler ve loncadan dışlanırlar.Loncamız hiçbir üyemizi hiçbir özelliği yüzünden küçümsemez bu yüzden dürüst olmamanıza gerek yoktur.En iyisi dürüstlüktür... 〖 𝑱𝒖𝒅𝒈𝒆W𝒐𝒓𝒍𝒅 ∞ 𝑶𝑭𝑭𝑰𝑪𝑰𝑨𝑳 ™ 〗


İLETİŞİM : WHATSAPP : 0531 302 31 16
 
Son düzenleme:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst