Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Hız ups < Game of Thrones Winter is Coming >

5.00 yıldız(lar) 2 Oy

ShineSun

Yanlış üslup doğru sözün cellatıdır
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Dergi Editörü

Yakut2 1-120 FARM SERVERİMİZ METİN2 TARİHİNİN EN BÜYÜK ÇEKİLİŞLERİYLE 2 EKİM CUMA GÜNÜ 21.00’da AÇILIYOR. LYCANLI, SİMYALI, KUŞAKLI. MELEY, JOTUN, NEMERE GİBİ EN GÜNCEL SİSTEMLERLE SİZLERİ BEKLİYORUZDETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYINIZ...

Oyun eğitiminde Speed Ups'u öğrendiniz ve bunlar muhtemelen oyunun en önemli yönü. Aşağıda her bir Hızlandırma tipinin ve bunların nasıl kullanılacağının bir açıklaması bulunmaktadır. Şimdilik not edilmesi gereken bir şey, duvarınızı onarmak için hız artışlarını kullanmamaktır. Duvarlar kolayca yıkılır, onarımı çok uzun zaman alır ve şu an için hızlanmaya değmez!

Temel hız ups

Evrensel hız ups


Temel Speed Ups, oyundaki en değerli oyunlardır çünkü bunları temel oyun işlemlerinin çoğuna uygulayabilirsiniz.

İnşaat, Birlik Eğitimi, Araştırma ve Duvar Onarımı için çalışıyorlar (bu konuda kullanmayın!). Bunlar elmas mağazasında mevcut olan tek temel Speed Up'lar, ayrıca arayış ödülleri, sandıklar, keşifler ve Black Diamond alımları için ödüller olarak da mevcut. Aşağıdaki uzunluklarda gelirler:


zaman
Elmas dükkanı
Elmas maliyeti
MIn başına elmas
1 dakika
Evet
5
5
5 dakika
Hayır
10 dakika
Hayır
15 dakika
Evet
70
4.67
30 dakika
Hayır
60 dakika
Evet
130
2.17
3 saat
Evet
300
1.67
8 saat
Evet
650
1.35
24 saat
Evet
1500
1.04
3 gün
Evet
4400
1.02
7 gün
Evet
10.000
0.99
30 gün
Evet
40.000
0.93
Araştırma HızıResearch Speed Ups, açıkça ismiyle, yalnızca araştırmaları hızlandırmak için kullanılabilir. Şu anda elmas dükkanından satın alınamazlar. Araştırma, Birlik Eğitimi ve İyileştirme acelelerinin hepsinin, aşağıdaki tabloda listelenen uzunlukları aynı olduğuna inanıyoruz. Lütfen herhangi bir özlediğimiz takdirde bize bildirin ya da tabloda olmayanlar var.Birlik Eğitimi Hızlandırma


Yine onların adıyla Troop Training Speed Ups, yalnızca Troop Training için kullanılabilir. Şu anda elmas dükkanından satın alınamazlar. Araştırma, Birlik Eğitimi ve İyileştirme Hızı Aktarma Ünitelerinin hepsinin, aşağıdaki tabloda listelenen uzunlukları aynı olduğuna inanıyoruz. Lütfen herhangi bir özlediğimiz takdirde bize bildirin ya da tabloda olmayanlar var.İyileşme hız upsYine kendi adı ile Heal Speed Ups, yalnızca yaralı birliklerin iyileşmesinde kullanılabilir. Şu anda elmas dükkanından satın alınamazlar. Araştırma, Birlik Eğitimi ve İyileştirme acelelerinin hepsinin, aşağıdaki tabloda listelenen uzunlukları aynı olduğuna inanıyoruz. Lütfen herhangi bir özlediğimiz takdirde bize bildirin ya da tabloda olmayanlar var.


zaman
Elmas dükkanı
Elmas maliyeti
MIn başına elmas
1 dakika
Hayır
5 dakika
Hayır
10 dakika
Hayır
15 dakika
Hayır
30 dakika
Hayır
60 dakika
Hayır
3 saat
Hayır
8 saat
Hayır
Savaş hızı ups
Yarış botları


Yarış ayakkabısı% 25 ve% 50 olmak üzere iki çeşittir. Savaş, kaynak karoları veya keşif için yürüyüş hızını arttırıyorlar. Bunlar görevler ve pırlanta dükkanından temin edilebilir. % 25 artış 500 elmas,% 50 artış 900 elmastır.

Alayı hatırlaBunlar bir savaşa, kaynağa veya seferlere yürüdükleri sırada askerleri geri çağırmak için kullanılır. Sadece bir hız var. Bunların neden envanterdeki Hız Artışı altında listelendiğinden tam olarak emin değilim, ancak bunlar. Bunlar, her biri 40 elmas olan arayışlar ve pırlanta dükkanlarından temin edilebilir (bunlar muhtemelen onları satın almak zorunda kalmayacaksınız).
Scrolls Hasat
Hasat parşömenleri kaynak toplama hızını% 50 artırır, elmas atölyesinden alınabilecek iki uzunluk vardır. 600 elmas için 24 saat ve 3.360 elmas için 7 gün (günde 480 elmas).

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst