Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Çiftçi Olmak > Game of Thrones Winter is Coming <

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

ShineSun

Yanlış üslup doğru sözün cellatıdır
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Dergi EditörüHızlı Puanlar
  • Birliklerinizi koruyun ve oyundan uzaktayken efendisi olun.
  • Deponuzun kaplayabileceğinden daha fazla kaynak tutmayın.
  • Altın, depo seviyesi 25'e kadar hiç örtülmez, bu nedenle mümkün olduğunca az altın açık tutun.
  • Kaynak kartlarını açarken hızlı kullanımı kullanın, oyun sadece gereksinimleri karşılaması için mümkün olan en düşük fiyatı açar
  • Açıkta kalan çok sayıda kaynağınız varsa, çevrimdışıyken veya saldırıya uğradığında bir ateşkes kullanın.
Herhangi bir PvP (oyuncu vs oyuncu) oyununda olduğu gibi, bir çiftlik olma olasılığı da vardır (deneyim ve kaynaklara saldırmak için çekici bir oyuncu). Rakip orduları yenmek için Lord ve Komutan deneyimi kazanıyorsunuz ve ayrıca saldırı için de kaynak kazanıyorsunuz, bu yüzden bunu yapmak için teşvik, özellikle yüksek seviye oyuncular için oldukça yüksek. Kendinizi daha az çekici hale getirmek için yapabileceğiniz birçok şey var.


Ordu
Başlangıç Kılavuzunda belirtildiği gibi , daha düşük seviyelerde çok fazla ordu yetiştirmeyin. Dört ordu seviyesi vardır: Işık (t1), Veteran (t2), Elit (t3) ve Kraliyet (t4). Kraliyet birlikleri çok uzun zaman geçirmek için kimseyi, hatta büyük harcama yapanları alacak. Bu, t3 birliklerinin uzun bir süre boyunca çoğu oyuncu için ana olacağı anlamına geliyor. Bu nedenle, görevler t3'lere ulaşmadan önce antrenman yapmanızı istediğinden fazla asker eğitmemelisin. t1 ve t2 birlikleri de daha hızlı ölür. Savaşlardaki başarınız, şehrinizin içindeki kaynak alanlarının serbest bırakılması, diğer oyunculara karşı savaşlarda ve asi kamplarda, bir Moral teknisyenine dayandığından, askerleriniz ne kadar hızlı ölürse o kadar hızlı kaybedersiniz. Öyleyse, üst düzey askerler daha iyi durumda.
Ayrıca, birlikler ile kalelere saldırmak için önemli tecrübe bonusları bulunduğundan, ne kadar çok asker olursanız o kadar çekici bir hedef elde edersiniz.

Kaynaklar
Kaynaklar, oyununuzun sağ üst köşesindeki en üst çubukta listelenmiştir. Bunlar mevcut kaynaklarınızdır ve Depo binanız tarafından korunmalıdır. Korunan değerinizin altındaki hiçbir şey çalınamaz, yukarıdakiler olabilir. Bu, mevcut kaynaklarınızı düşük ve bu sınır dahilinde tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapmak istediğiniz anlamına gelir. Not - Envanterinizdeki kaynak kartları saldırıya karşı güvenlidir. Erken oyun altınları asla korunmaz. Bu yüzden bir kaynak, araştırma ya da eğitim için ihtiyaç duymadığınız sürece bu kaynak kartlarını asla kullanmayın. Burada, 0 tahıldayken orduların ölmediğini veya çölleşmediğini tekrar göstereceğiz, bu yüzden asla asker kullanımının önüne geçmek için tahıl kaynak kartlarını kullanmayın, sadece 0'da çalışmasına izin verin.Diğer Oyunculara Saldırmak
Daha önce de belirtildiği gibi, bu deneyim ve kaynaklar kazanmak için değerli bir yol olabilir, ancak dikkatli olun. Diğer oyunculara saldırmakla ilgili birçok şey var, ancak çiftlik olmamak için dikkat edilmesi gereken iki önemli şey var. Birincisi ve en önemlisi ittifakıdır. O kaleyi yenebilirsin, ama bir ittifakları varsa ve güçlüyse, kendine çok daha güçlü oyunculardan gelen toplayıcı saldırı hedefini bulabilirsin. Eğer oyuncunun bir ittifakı varsa, isminden önce [KOD] yazılacaktır, eğer öyleyse kaleye tıkla, oyuncunun avatarına tıkla, bir sonraki ekranda sol üstteki İttifak bayrağına tıkla. Bu, ittifakın genel gücünü görebileceğiniz bir ittifak ekranı açacak, gücün yanındaki küçük grafik simgesini tıklarsanız, bu ittifaktaki oyuncuların listesini ve kişisel güçlerini gösterir. Erken büyük ittifaklar vurma!
Buradaki bir sonraki önemli şey Lordları yakalamak. Saldırdığınız bir kale 10. seviyenin üzerinde olduğunda ve şehrinizde bir zindan varsa, bir saldırı sırasında Rab'lerini yakalayabilirsiniz (eğer zindan varsa da başarısız bir saldırı sırasında kendi Rabbinizi kaybedebilirsiniz!). Hall of Faces binasını aldıktan sonra, ele geçirilen Lords'ları bir saldırı tutkunu elde etmek için uygulayabilirsiniz, ancak yalnızca 17 seviyenin üzerindeki diğer kalelerdeki Lords. Bu, eğer Yüzler Salonuna sahip değilseniz veya ele geçirdiğiniz Rab ise kale 17'nin altında, onları esir tutmaktan elde edilecek çok az şey var. Yaptığınız tek şey, başka bir oyuncunun ilerlemesini engellemektir ve Krallık 2'de en azından bu büyük oyuncular tarafından kaşlarını çattı. Birçoğu etrafta dolaşmak ve yakalanan Lords'ı hapse atmak için oyun oynuyor. Yani bir saldırı düzenlediler ve Lordları kazanırlarsa, esir almanız serbest bırakılacak.
Savaş raporunda bir Lord yakaladığını söyleyebilirsin ve Dünya Haritası'nda kalenin üzerinde zincirler olan kahverengi bir simge olacak. Rab için altını fidye olarak ayarlayabilseniz de, zindanınızı tıklamak, esir Lord'u tıklamak ve özellikle de çok düşük seviyeli oyuncular için serbest bırakmak için muhtemelen çok daha iyisiniz. Fidye altından düşük bir oyuncunun ödeyebileceği altın arkanıza boğa göz atmaya değmez.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst