Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Acemi Hızlı Kılavuz < Game of Thrones Winter is Coming >

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

ShineSun

Yanlış üslup doğru sözün cellatıdır
 • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Dergi Editörü

Yakut2 1-120 FARM SERVERİMİZ METİN2 TARİHİNİN EN BÜYÜK ÇEKİLİŞLERİYLE 2 EKİM CUMA GÜNÜ 21.00’da AÇILIYOR. LYCANLI, SİMYALI, KUŞAKLI. MELEY, JOTUN, NEMERE GİBİ EN GÜNCEL SİSTEMLERLE SİZLERİ BEKLİYORUZDETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYINIZ...


Bu rehber, bu şeylerin neden önemli olduğu konusunda size derinlemesine sebepler vermeyecektir. Nişanı ve stratejileri açıklayan daha uzun makalelerle bağlantılı olacaklar. Temel olarak bu, oyunun temel stratejilerinin ve en verimli şekilde nasıl ilerleyeceğinin bir noktası formudur. Bu liste gerçekten sıralı değil, bu yüzden başlamadan önce tüm listeyi okuyun. Tek bir yetenek noktası kullanmadan önce okumak istediğiniz rehber Lord Talent Point rehberi . Bize güvenin, bu sizi daha sonra 500 mavi elmastan kurtaracak!


 1. Öğreticiyi takip et. Zaten başka seçeneğin yok! Ama aslında bir şeyler okuyun, zaman ayırın ve oyunun size ne söylediğini görün. Size şehir içi kavgalarla PvP Savaşı hakkında çok temel bir anlayış içeren oyunda her şeyin temellerini verecektir.
 2. VIP seviyenizi yükseltin . 500 mavi pırlanta alır almaz (çok yakında olması gerekir) 500 VIP Puanı ürününü satın alır, bu sizi VIP 4'e kadar götürür. Mavi pırlantalarınızı VIP 6'ya ulaşana kadar VIP seviyelerinde ama hiçbir şeyde kullanmayın. 100 VIP puan ürününü asla satın almayın.
 3. Kaleye ve Maester Kulenize inşa etme konusundaki erken çabalarınıza odaklanın, kalenizi her seviyeye ayarladığınızda, bir sonraki seviyeye çıkacağınız bina her zaman Maester'ınız (Maester Kulesi'nin kale dışındaki bir sürü binaya sahip olduğu zaman 25'e kadar) .
 4. Kalenizi 7. seviyeye getirin, böylece bir ittifağa katılabilirsiniz.
 5. Bir ittifağa, herhangi bir ittifaka katılın, büyük bir ittifak veya güçlü bir ittifak içinde olmaktan endişe duymazsınız (muhtemelen sizi yine de kabul etmeyeceklerdir). İstediğiniz şey, erken ittifakta olmanın avantajları. Araştırmalar başlatırken veya başlatırken ittifak yardımı isteyebilirsiniz. Her yardım toplam sürenin% 1'ini veya bir dakikayı sayar, hangisi daha fazla ise. Ayrıca, Dünya Haritası üzerinde isyancı liderlere saldırmanıza izin verir.
 6. Tüm Motivasyonunuzu ( Asi Liderleri ), Dayanıklılığı ( Asi Grupları ) ve Dayanıklılığı ( Weirwood ) kullanın Bu öğelerin asla çok uzun süre dolu kalmasına izin vermeyin, mümkünse asla! Her ikisi de efendisi ve komutan seviyesini arttırır ve bu çok önemlidir.
 7. Erken dönem askerlerin çoğunu eğitmeyin, yalnızca hikaye görevlerini tamamlamak için neye ihtiyacınız olduğunu ve günlük aktif eğitim görevlerini aldığınızda eğitin. Bundan daha fazlası değil, ve bu Işık ve Veteran birlikleri. Bu, çok az sayıda Işık (t1) askeri ve biraz daha fazla Veteran (t2) askeri yaratacağınız anlamına gelir çünkü şehir içi savaşların sonuncusu oldukça zordur. Elit Birliklere (t3) acele ederseniz, bu savaşlar çok daha kolay ancak bunun için dezavantajları var.
 8. Gözünüzü ana ekranda tutun. Zamanlanmış sandıklarınızı uygun olduklarında sağ üst çubukta talep ettiğinizden ve ittifakınızın ortaya çıkmasına yardımcı olduğunuzda yardımcı olacağınızdan emin olun.
 9. Bu oyunda araştırma anahtarıdır. Bu, hızlandırmalarınızın çoğunu geçirmek istediğiniz yer. Asla asker eğitimi için düzenli hızlandırmalar kullanmayın! Sadece orada özel birlik eğitimlerini kullanın.
 10. VIP seviye 4 sandığı satın alın. Bu% 25 Lord Experience Bonus ürünü içerir.
 11. Görevlerinizi kaydetmeye başlayın, yani ittifak görevlerinden başka hiçbir görev talep etmeyin. Bu, sezgisel olarak anlaşılır görünüyor, ancak burada yaptığınız şey, satın aldığınız% 25 Lord Experience Bonus ürününü kullandığınızda hepsini bir kerede kullanmaları için kurtarıyor. Bir düzine veya daha fazla (daha iyisi) göreviniz olduğunda,% 25 Lord Experience Bonus ürününü kullanın (envanterinizde Savaş altında olacak) ve tüm görevlerinizi talep edin. Bu öğe 24 saat sürer, bu yüzden mümkün olduğu kadar çok görevi tamamlamak için zamanınız olduğunda bunu yapın! Bu, lord seviyenizi oldukça fazla seviyeye atlamalı.
 12. Yetenek Puanlarını alır almaz onları kullan! Bunu nasıl yapmanız gerektiği konusunda Yetenek Noktası kılavuzuna bakın . Bu, en başından beri kurmak çok önemlidir!
 13. Tarım kaynaklarına başlayın. Tüm birliklerinizi tek bir kaynağa gönderin; ilk aşamada yine de bir seviye 1 kaynağı bile boşaltmaya yetmeyeceksiniz ve tek bir kaynakta ne kadar uzun süre kalırsanız, Lord Gear için malzeme elde etme şansınız o kadar artar . Bu erken saatlerde tarım darphane ile uğraşma. Altın daha sonra kıt olacak ve çok önemli olacak, ancak ilk aşamalarda Lord Gear FAR daha önemli.
 14. Her şeyi tıklayın. Her şeyi oku. Her şeyi gezdir. Bu oyunda bazı bilgiler vurgunların arkasına ve garip yerlere gizlenmiştir. Kullanıcı arabirimini anlamak önemlidir. Binalarda sol üstteki soru işaretini tıklayın. Bu, binanın her bir seviyesinin ne kilidini açacağını veya ikramiye olarak vereceğinizi gösterir.
 15. BİR çiftliği inşa et. Birlik bakımı hiçbir şey ifade etmiyor, birlikler tahıl bittiğinde ölmez, bu diğer binaların gereksinimlerini karşılamak için tek bir çiftliğe ihtiyaç duyduğunuz anlamına gelir.
 16. Şehrinizin Ordu Çadırlarına, Hastanelerine ve Darphane'ye izin veren kısımlarını açtığınızda. En fazla bir ya da iki ordu çadırı inşa et, en fazla üç ya da dört hastane kur ve geri kalanları dart. Neden için Şehir İçi kılavuzuna bakın.

 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst