Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Asi Grupları < Game of Thrones Winter is Coming >

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

ShineSun

Hiç bir miras, doğruluk kadar zеngin dеğildir.
Katılım
2 Eyl 2017
Konular
1,477
Mesajlar
4,102
Reaksiyon Skoru
1,836
Online Süresi
129g 8s 39d
Başarım Puanı
300
Madalyalar
1
MmoLira
2,221
DevLira
-51
En İyi Cevap Puanı
24
Takipçiler
0
 • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Dergi Editörü

Landom2 1-120 emek server "Kadirland & RedLab Games" ortaklığında 21 Şubatta sizlerle.DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN
Hızlı Puanlar

 • Asi Gruplar her seviyede zorluk çeken 1 ila 25 seviyelerine sahiptir.
 • Bazı seviyeler, normal emsallerinden daha zor olan ve harita üzerinde neredeyse alev etkisi ile vurgulanan Elite versiyonlarına sahiptir.
 • Birinci seviyeden başlayarak önceki seviyeyi yenerek her seviyenin kilidini açmanız gerekir.
 • Asi Gruplara yapılan her saldırı seviyenizden veya Asi Grubu'nun seviyesinden bağımsız olarak 200 Dayanıklılık'a mal olur.
 • Asi Grubu saldırıları pvp saldırıları gibidir. Komutanlarınızı, ordunuzu ve Lord Gear'ı kullanın.
 • Asi Grupları sadece 1-10 damla maksimum gri malzeme, 11-20 damla maksimum yeşil seviye malzeme ve 21-25 damla maksimum mavi seviye malzeme olmak üzere 3 damla kalite seviyesine sahip görünüyor.
 • Dayanıklılık her 35 saniyede bir veya yaklaşık 9 saat 43 dakikada bir tam dolum oranında yeniden doldurulur.
 • Asi Grubu Tavsiye Edilen Derecelendirme, genel derecelendirmeniz yerine yalnızca Ordu derecelendirmedir.


Demirci Lordu Gear
Yeni Asi Grupları ile , Asilerin Son Seti olan yeni bir Lord Gear grubu geldi . Bu set 5 parçadan oluşuyor ancak hepsi aksesuar. Her ikisi de, asıl işlevi olarak inşaat hızını artırmak, inşaat hızını artırmak ve eğitim süresini artırmak için birer tanedir.
Şimdilik, hem inşaat hem de araştırma hızı öğeleri, her biri daha yüksek bir seviye olmasına rağmen ve yapımı için daha fazla malzeme gerektirse de aynı istatistiklere sahip. Her zaman olduğu gibi tavsiye, önce araştırma maddesine, sonra inşaat maddesine odaklanmaktır.
İkinci eşyayı hazırlamadan önce her setteki birinci eşyanın kalitesini yaratmaya ve geliştirmeye odaklanmış bir seviye 25 demirci odasına sahip değilseniz (zaten Şampiyon Takımından yüzük ve kolyeye sahip olduğunuzu varsayarak), iki aksesuar.Strateji
Daha önce de belirtildiği gibi, her biri güçlükle artan 25 farklı Asi Grubu seviyesi var. İlk kez bir seviyeyi yendiğinde bir hızlanma (damla grubuna göre değişir) ve bir ittifak hediyesi alırsınız. Ayrıca ilk 15 seviyeyi yenmek için size ekstra ödüller veren bir arayış da var (bu arayış zaman sınırlı gibi görünüyor ve tamamlayıp tamamlamadığınızdan kayboluyor).
İlk hedefiniz, sürekli olarak yenebileceğiniz en yüksek seviyenin ne olduğunu bulmak. Asi Gruplar Dünya Haritası arama fonksiyonunda belirir. Bir kez arama yaptıktan sonra, bir sonraki aramaların bölgenizdeki mevcut Asi Gruplar arasında dolaşacağını bilmelisiniz, böylece en yakınları bulabilirsiniz.
Bir kere maksimum seviyenizi anlayabildiğiniz an. Hangi bırakma grubunun bulunduğunu belirleyin ve bu gruptaki en düşük seviyeyi gruplayın. Örneğin, mağlup edebileceğiniz en yüksek seviye, bir keresinde on dokuzuncu seviyeyi geçene kadar çiftlik seviyesini yükseltmek istediğinizi yaptıktan sonra onsekiz seviyedir. Yirmibirinci seviyeyi veya daha üst seviyelerini tutarlı bir şekilde yenene kadar tarla seviyesi yükseltmeye devam etmek, daha sonra yirmi seviyeye yükselmek istersiniz.
Bunun nedeni, bir seviyeyi ilk mağlup ettiğinizde Asi Grupları mağlup etmenin düşmesi gerçekten çok iyi değildir ve yükseklerin sıkça verdiği hasar, iyileşme maliyetlerinizi düşmelerden daha ağır basar. Düzenli olarak hiçbir işçilik malzemesi düşürmezler. Dolayısıyla, sadece 3 damla grubu olduğu ve düşüş oranında marjinal bir artış olmadığı görülüyor ve daha az zarar almak daha karlı.
Dikkat, günlük iyileştirme ödülünü günlük etkinlik görevinden almak için sürekli olarak yenebileceğin en yüksek seviyeye saldırabilirsin.

Oluşumları
Asi gruplar, aynı düşman kaleleri gibi, harika şehirler ve asi kampları da oluşumları kullanıyor. Onlara ilk tıkladığınızda, birliklerinin listelendiği sıra, kullandıkları oluşumdur.
Böylece, araştırılan formasyonları kullanma veya kullandığınız formasyona karşı koymak için yeterli ise, sadece birliklerinizi ayarlama şansınızı artırabilirsiniz.
Formasyon sayaçları aşağıdaki gibidir:
Mızrakçılar> Süvari
Süvari> Piyade
Piyade> Mızrakçılar
Mesela, araştırmanız gereken hiçbir oluşumunuz olmadığını varsayalım. Bu, temel piyade, süvari, mızrakçı, bowmen oluşumunu kullandığınız anlamına gelir. Süvariler, mızrakçılar, piyade ve bowmen olan bir isyancı grubu seçtiniz.
Yapabileceğin şey, birliklerini ve komutanlarını buna karşı koymaya çalışacak şekilde ayarlamak. Süvariler trump olduğundan, standart formasyona giren piyade kötüdür, çünkü ilk önce piyade olursunuz. Fikir, gönderdiğiniz piyade sayısını, tercihen hiçbirini ve mızrak sayısını azaltmaktır. Yeterince mızrakçıya sahipseniz, ayrıca ikinci dalga gönderdiğiniz süvarilere karşı koyduğu için süvarileri düşürmek istersiniz.
Bu senaryoda, ilk dalgayı öldürürseniz ve ikinci dalganın çoğu, bowmeniniz geri kalanı bitirir.
Sadece mızrakçı ve bowmen gönderecek kadar mızrakçı sahibi olmak ideal olacaktır, ancak bu stratejiyi kullanıyorsanız bu mümkün değildir.
Grubun oluşumuna göre ayarlayın.

 

XxZeMaHSeRxX

Co Administrator
Katılım
12 Tem 2017
Konular
3,449
Mesajlar
12,725
Reaksiyon Skoru
5,083
Online Süresi
237g 4s 26d
Başarım Puanı
430
Madalyalar
4
Yaş
18
MmoLira
1,680
DevLira
157
En İyi Cevap Puanı
75
Takipçiler
63
 • 9. Avatar Yarışması
 • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Co Admini
 • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Yarışma Organizatörü
 • Turkmmo 2019 Yılının En İyi İmzası
Eline sağlık.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst