Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Nintendo'nun yeni fitness oyunu Ring Fit Adventure duyuruldu

XxZeMaHSeRxX

Co-Administrator
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
VIP Üye
Developer
Paylaşımcı
Katılım
12 Tem 2017
Konular
2,711
Mesajlar
10,710
Reaksiyon Skoru
3,854
Online Süresi
187d 23h 52m
Başarım Puanı
395
MmoLira
658
DevLira
-10
En İyi Cevap Puanı
72

RAGEFULLMT2 GERÇEK PAY TO WIN KARŞITI YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE SÖZ VERDİĞİMİZ TARİH 13.09.2019 CUMA SAAT 20:00'da AÇILMIŞTIR!!! 1-120 EMEK SERVER, KAYITLAR VE İNDİRME AKTİFTİR DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

Nintendo yine farklı bir işe imza atmış

Nintendo geçtiğimiz günlerde enteresan bir aksesuar duyurusu yapmış ve detaylar için TGS 2019 fuarını işaret etmişti. işte geçtiğimiz dakikalarda firmanın yeni fitness oyunu olan Ring Fit Adventure duyuruldu. Kendine has aksesuarlar ile gelen bu yeni sistem açıkçası şahane duruyor. Konu ile ilgili yapılan resmi açıklama ve yeni sistem için yayınlanan video şu şekilde;
Nintendo'nun yeni fitness oyunu Ring Fit Adventure duyuruldu

Yeni bir spor, macera oyunu Ring Fit Adventure, 18 Ekim’de Nintendo Switch için çıkıyor. Ring Fit Adventure, fiziksel alıştırmaları oyun içi güçlü hareketlere dönüştüren eğlenceli yeni aksesuarlar kulanıyor.


Ring Fit Adventure'da oyuncular, gerçek yaşam fitness egzersizlerini kullanarak yol boyunca düşmanlarla savaşarak geniş bir dünyayı keşfederler. Oyuna dahil olan yeni Ring-Con ve Leg Strap aksesuarları, oyuncunun gerçek dünyadaki hareketlerini algılar ve ölçer ve ekli Leg Strap’i kullanarak karakterinizi dünya üzerinde hareket ettirmek için koşu yapmak ya da Ring-Con'ı sıkarak bu kuvvet egzersizini güçlü bir saldırıya dönüştürmek gibi, oyun içi hareketlere dönüştürür. Oyunu her gün oynayarak, oyuncuların düzenli olarak vücutlarının çeşitli bölümleri üzerinde çalıştıkları görülmektedir. Ek mini oyunlar ve egzersiz rutinleri ile Ring Fit Adventure, çeşitli beceri seviyelerinde ve yaşam tarzında oyuncular için eğlenceli bir deneyim.

Nintendo Avrupa Başkanı Stephan Bole, “Oyuncuları eğlendirmek ve yüzlerine gülücükler koymak için yeni yollar düşünmeye devam etmek Nintendo’nun DNA'sında ve Nintendo Switch için Ring Fit Adventure, zindeliğin macera ile buluştuğu yeni bir oyundur” diyor. “Umarım, oyuncular Ring-Con'u tuttuğunda, Leg Strap’i takıp kendileri için oynamaya başladıklarında, her gün geri gelmek ve eğlenceli egzersiz yapmak için onları motive edecek bir yolculuğa dalarlar.”

Ring Fit Adventure, oyuncuların çömelmesi, press yapması ve çok çeşitli vücut tipleri ve fitness deneyimi seviyeleri için tasarlanan zorluklar karşısında esneklik göstermesiyle tipik bir macera oyununa dönüşüyor. Oyunu oynamak için, oyuncular Joy-Con kontrol cihazlarını Nintendo Switch sisteminden ürünle birlikte verilen aksesuarlara bağlar - biri Ring-Con'a, diğeri de Leg Strap’a. Leg Strap, oyuncunun sol üst bacağına takılıyken, Ring-Con iki eliyle tutulur. Ring-Con, direnç sağlayan esnek bir elektronik cihazdır ve efor algılayan ve değişikliklere tepki veren bir sensöre sahiptir. Ring Fit Adventure, oyuncunun yetenek seviyesine göre uyarlanabilir, böylece oyuncular fitness konusunda deneyim sahibi olmasalar bile, egzersiz yoğunluğunu yeteneklerine göre ayarlayabilirler. Bu, her gün kendileri için uygun bir aktivite düzeyinde devam etmelerini sağlayacaktır.

Ring Fit Adventure'da sunulan Macera modu, maceranın sporla buluştuğu renkli bir dünyada gerçekleşiyor. Oyundaki 20'den fazla farklı dünyayı dolaşmak için oyuncular, ileri gitmek için zıplarlar, Ring-Con aksesuarını kullanarak zıplama, havada gezinme ya da bir nehirde sal kullanma gibi farklı oyun içi eylemler gerçekleştirirler. Yol boyunca, savaş için hazır düşmanlar görünecektir. Oyuncular, kollar, abs, bacaklar ve yoga kategorilerine ayrılmış egzersiz hareketleri olan 40'tan fazla Fit Skills kullanarak saldırabilir ve savunabilirler. Oyun, oyunculara alıştırmanın doğru şekilde nasıl yapılacağına dair talimat verir, doğru form ve duruş ile düşmanlara daha fazla hasar verir. Oyuncunun oyun içinde gerçekleştirdiği her eylem, oyun içi karakterleri için tecrübe kazanacak, seviye arttırıcı istatistikler ve savaşta kullanılabilecek yeni Fit Skills'lerin kilidini açacak. Macera modu, oyuncuların düzenli olarak oynamaya ve egzersiz yapmaya, oyun dünyasında ilerlemeye devam ederken, aynı zamanda gerçek dünyadaki zindeliklerini seviyelendirmeye motive etmenin doğal bir yolu olarak tasarlanmıştır.

Ana macera dışında, Quick Play modu, daha kısa aralıklarla Ring Fit Adventure'ın keyfini çıkarmanın ve oyuncuların oyuna girip çıkmalarını sağlamanın harika bir yoludur. Bu, herkesin mini oyunlarda arkadaşlarla ve aileyle yüksek puanlar için yarışmak üzere farklı şekillerde hızlıca egzersiz yapmasını sağlar. Mini oyunlar, Ring-Con tarafından tetiklenen havayla kırılan kutulardan, squat yaparak çömlek şekillendirmeye kadar geniş bir yelpazedeki etkinlikleri kapsar.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst