Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Game of Thrones Winter is Coming > SSK DETAYLI

  • Konbuyu başlatan tibet2
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 203

tibet2

Level 8
Katılım
26 May 2012
Konular
443
Mesajlar
2,915
Reaksiyon Skoru
130
Online Süresi
19g 17s 39d
Başarım Puanı
172
Yaş
21
MmoLira
420
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
1

Landom2 1-120 emek server "Kadirland & RedLab Games" ortaklığında 21 Şubatta sizlerle.DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN


Hangi diller oynayabilir?

Game of Thrones Winter is Coming şu anda dünya çapında kullanılabilir. İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Lehçe, İtalyanca, Tayca, Vietnamca, Japonca, Korece ve Geleneksel Çince dillerine ek olarak aşağıdaki 12 dilde mevcuttur. Oyuncular dilleri oyun ekranının sol üst köşesinde değiştirebilirler.

Oyun ne tür?

YOOZOO Games tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Interactive Entertainment ve HBO tarafından resmi olarak lisanslanan bir tarayıcı oyunudur.
Yozoo'nun yeni, gerçek zamanlı strateji tarayıcı oyunu Game of Thrones Winter geliyor. Savaşın başını çektiği bir toprağı kurtarmaya kararlı ve iddialı bir Westeros Lordunun rolünü oyna ve Yedi Krallık arasındaki bitmeyen tartışmalara bir son ver. Bu yeni strateji oyunu, Unity motoru kullanılarak inşa edildi ve ünlü sanatçılar tarafından tasarlanan karakterleri ve sahneyi güzel bir şekilde işledi.
Oyun Thrones Winter Coming, oyunculara benzersiz bir oyun deneyimi için strateji ve rol oynamayı dengeli bir şekilde bir araya getirmek için tasarlanmıştır. Üssünüzü oluşturun, bölgenizi genişletin, gösteriden karakterleri alın, ordunuzu eğitin ve tarihinizi yeniden yazın.

Hangi tür paket yeni oyuncular için en faydalıdır?Oyunda seçim yapabileceğiniz çeşitli değer paketleri var. Bunlar arasında, Castle Upgrade Pack yeni oyuncular için son derece faydalıdır. Bu paketi satın almanız, size gücünüzü hızlı bir şekilde artırmanıza yardımcı olacak birçok genel, eğitim ve araştırma hızlandırması öğesinin yanı sıra tonlarca kaynak sağlayacaktır.

Kalemi nasıl korumalıyım?

Bir Truce kullanmayı seçerek kalenizi diğer oyuncuların izcilerinden ve saldırılarından sınırlı bir süre boyunca koruyabilirsiniz. Ayrıca, efendinizi ve askerlerinizi Barınakta gizlemeyi de seçebilirsiniz, böylece kaleniz saldırı altında olsa bile, Barınak içinde saklanan askerler ve efendimiz zarar görmez. Ek olarak, arkadaşlarınıza koruma için bir başvuruda bulunabilirsiniz. Arkadaşınız koruyucunuz olduktan sonra, istediğiniz zaman bir Truce'ı etkinleştirmenize veya keşifler gönderdiğinizde veya saldırıya uğradığınızda bir Truce'ı etkinleştirmenize yardımcı olabilir.

Truce'm neden aniden ortadan kayboldu?Aşağıdaki durumlarda bir Truce kaybolacak:
1. Kaleniz 9. seviyeye ulaştığında, yeni oyuncular için sağlanan 24 saatlik kalkan otomatik olarak kaybolacak.
2. İzcilik yapmak, saldırmak, toparlanmak ya da müttefikleri güçlendirmek gibi bir savaş eylemi başlattığınızda Truce'ınız kaybolur. Lütfen, savaş eylemlerini gönüllü olarak başlattığınızda bir Truce'ın kaybolacağını unutmayın.
3. Kaleniz Büyük Şehir Sınırlı Alanına transfer edildiğinde, Truce'ınız kaybolacaktır.

Diğer dünyaları nasıl görebilir veya yer değiştirebilirim?Oyun ekranının sağ üst köşesindeki harita minik resminin en sağındaki küçük küre gibi görünen düğmeye dokunun. Dokunduktan sonra doğrudan Dünya Haritasına gidersiniz. Buradan, gitmek istediğiniz krallığa dokunun (her krallığı temsil eden şatoya dokunarak girin)

Başka bir krallığa taşınmak istiyorsanız, bir Acemi Transfer ürününüze veya Ulusötesi Taşınma'ya sahip olmalısınız. Herhangi bir krallıkta boş bir alana taşındıktan sonra bölgeniz oraya taşınacaktır. Seçtiğiniz krallık yer değiştirmeyi kısıtlıyorsa, o zaman eski krallığınızdan oraya taşınamazsınız. Bununla birlikte, daha uzun bir Koruma Dönemi olan yeni bir krallıktan daha kısa bir Koruma Dönemi olan bir krallığa geçebilirsiniz.
Dostça bir hatırlatma: Acemi taşınması Lv ile sınırlıdır. 5 Kaleler veya daha düşük ise, bu öğe hesabın oluşturulmasından 7 gün sonra kaldırılacaktır.

Elmasları nasıl edinebilirim?
1. Bir İttifak'a ilk kez katılırken bir Pırlanta ödülü alabilirsiniz.
2. İttifak sandığı ekranını açtığınızda İttifak Sandığı'nı açtığınızda Pırlanta alma ihtimaliniz var.
3. Ana Ekranda Gizemli Sandığı açtığınızda Diamonds alacağınız bir şans var.
4. Oyun içi etkinliklere katılarak Diamonds alabilirsiniz.
5. Tonlarca Elmas elde etmek için Dükkandan bir paket satın alın.
6. Dövüş Çukurları sıralamasında ilk 5.000'e giren oyuncular Elmas alabilirler.
7. Elmaslarınızı Demir Bankası'nda belirli bir süre kaydettikten sonra daha fazla Diamond kazancı elde edebilirsiniz.
8. Resmi Facebook sayfasını ilk beğendiğinizde Diamonds alabilirsiniz.
9. Asi Liderleri öldürdüğünüzde Diamonds edinme şansınız var.
10. Mini müşteriyi indirin ve Diamonds edinmek için oyunu tecrübe edin.
11. Diamonds alma şansı için oyun içi anketleri doldurun.
12. Diamonds kazanma şansı için sosyal etkinliklere katılın.


Elmas Ürün Paketi

Saygıdeğer Lordlar ve Bayanlar, oyunumuzda birçok Elmas Paketi var. Bu, ödül olarak aldığınız Pırlantaların çoğunun doğrudan Pırlanta bakiyenize doğrudan girmeyeceği anlamına gelir. Bunun yerine, envanterinize bir ürün paketi olarak koyulacaklar. Elde ettiğiniz ürün paketlerini kullanmak için Envanterinizde Kaynaklar kategorisine gidin.


Elmaslarımı ve kaynaklarımı diğer oyuncularla takas edebilir miyim?

Oyun hiçbir elmas ve kaynak alım satımını desteklemiyor, fakat kaynaklar müttefikler arasında taşınabilir.

Adımı nasıl değiştiririm?

Oyuncu adınızı değiştirmenin iki yolu vardır:
1. Oyun ekranındaki Envanter düğmesine dokunun, ardından Elmas Mağazasına geçin. Lord'u Yeniden Adlandır öğesini Özel sekmesi altında satın alabilirsiniz.
Satın aldıktan sonra, bu ürün otomatik olarak Envanterinize yerleştirilecektir. Öğenin Kullan düğmesine dokunun, yeni adınızı girin ve adınızı değiştirmeyi tamamlamak için Onayla düğmesine dokunun.
2. Oyun ekranının sol üst köşesindeki Avatar düğmesine, ardından adınızın sağındaki düğmeye dokunun. Envanterinizde Lord'u Yeniden Adlandır öğeniz varsa, yeniden adlandırma işlemine doğrudan başlayabilirsiniz. Eğer bir tane yoksa, bir tane satın alıp kullanmak için 500 Elmas harcayabilirsin.
Dostça hatırlatma: Oyuncu adınız, Kale adınızla aynıdır.

Kaynakları nasıl toplarım?


Krallık haritasında Toplanma Siteleri'ni bulabilirsiniz. Toplama Alanını işgal etmek ve toplanmaya başlamak için askerler göndermek için Topla düğmesine dokunun. Ordunun kaynakları toplaması için zamana ihtiyacı olacak. Toplanmaları bittikten sonra Posta Kutunuzda bir Toplama Raporu alacaksınız ve ordunuz kaynakları bölgenize geri götürecek. Ordunun Kapasitesi ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla kaynak geri getirebilirler.​

Lord EXP'yi nasıl edinebilirim?

Lord EXP'yi Weirwood Trials aracılığıyla elde edebilirsiniz, Lord EXP'inizi artıran öğeleri kullanarak, Öykü, Ana ve İttifak Görevleri, Bölge ve Ordu savaşlarını tamamlayıp Asi Liderleri öldürerek alabilirsiniz.

Oyuna giriş yapamıyorum. Bir hata kodu görüntülüyor. Ne yapmalıyım?

Daha fazla yardım için lütfen müşteri hizmetlerine başvurun. Sorununuzu en kısa sürede çözerler.


Dayanıklılık nedir?

Weirwood Denemeleri zamanla geri kazanılan Stamina'ya mal oldu. Dayanıklılığı çabucak kurtarmak için Weirwood Ağacının Ruhu'nu kullanabilirsiniz. <br>Dostça hatırlatma: Dayanıklılığınız maksimum seviyeye ulaştığında, artmaya devam etmeyecektir.

Motivasyon Nedir?

Motivasyon özellikle Asi Liderleri öldürmek için kullanılır. Asi Liderleri öldürmek Motivasyona mal olur. Motivasyon zamanla otomatik olarak iyileşir, ancak ilgili öğelerle de doldurabilirsiniz. <br>Dostça hatırlatma: Motivasyonun üst sınırı vardır. Motivasyonu kurtarmak için öğeler kullanırken, fazla kullanmamaya ve öğelerinizi boşa harcamamaya dikkat edin. Motivasyon limitinizi, Maester's Tower'da araştırıp artırabilirsiniz. Lord Ekipmanı Giymek, Motivasyon sınırını da yükseltebilir.

Görevler nelerdir?

Hikaye görevleri bizi hızla oyunun dünyasına çekebilir. Hikaye Görevlerini tamamlamak, şehir dışındaki alanların kilidini açacak ve tonlarca ödül verecek.Ana Görevler, sistemin sizin için özel olarak oluşturduğu geliştirme görevleridir. İlgili görevi tamamladıktan sonra, Bölge Hedefi ödülünü almak için üzerine dokunabilirsiniz.İttifak Görevleri, tamamlanması zaman alan isteğe bağlı görevlerdir. Her görev turu 6 saatte bir bir kez yenilenecek. VIP Görevleri, her saat başı bir kez VIP Sandığı'na dokunarak tamamlanabilir. Yenileme süresi her gün sıfırlanır.

Bir İttifak hangi koşullar altında dağıtılacak?


İttifak, 15'ten daha az üyeye sahipse otomatik bir bant geri sayımı (15 gün) yapacaktır. Sistem, İttifak Lideri'ne İttifak üyelerini hızlı bir şekilde eklemek ve İttifak'ın yetersiz üyeler nedeniyle otomatik olarak dağılmaması için uyarır. 15 günlük geri sayım bittikten sonra hala yeterli üye yoksa, İttifak otomatik olarak dağıtılacak.


Kale, Komutanlar ve Lord için seviye sınırları nedir?

Kale için mümkün olan en yüksek seviye Lv'dir. 25. Komutanlar ve ana karakteriniz için en yüksek seviyeler hem Lv'dir. 60.

VIP sistemi nedir?
Her oyuncu oyunumuza VIP üyedir. VIP sisteminin 15 seviyesi var. Her seviye farklı ek avantajlar ve bonus efektleriyle (Kaynak Üretimi hızlandırması, Kaynakların Artırılması, Yürüyüş Hızı artışı, otomatik Kahraman'ın Macera savaşları, arttırılmış Ordu Saldırısı / Savunması / Sağlığı gibi) gelir. VIP seviyesinin yükselmesi oyuncunun daha hızlı büyümesine yardımcı olur ve savaşta daha büyük avantajlar sağlar. <br>Dostça hatırlatma: Karakterinizin başlığının yanındaki VIP düğmesine basabilirsiniz. VIP ekranına girdikten sonra, VIP'lerin her seviyede keyfini çıkarabilecekleri ayrıcalıkları görmek için Ayrıcalıklar girişinde serbestçe dolaşabilirsiniz.

VIP Puanlarını nasıl alabilirim?Her gün oyuna giriş yaparak VIP Puanları kazanılabilir. Art arda giriş yaptığınız günler daha fazla VIP Puanı kazanacaksınız. Ayrıca, satın alma ekranına girmek için VIP ekranında Puan Alınan düğmesine de dokunabilirsiniz. VIP seviyenizi yükseltmek için puanları satın alabilir ve kullanabilirsiniz. <br><br>Bu, puanlarınızı artırmak için daha hızlı bir yöntemdir. <br><br>Bunun yanı sıra, görevleri tamamlayarak, etkinliklere vb. Katılarak VIP Puanları kazanabilirsiniz.

Gücümü nasıl artırabilirim?Askerleri eğiterek, bina inşa ederek, binaları yükselterek, teknolojiyi araştırarak, tuzak inşa ederek, görevleri tamamlayarak, Lord Seviyenizi artırarak, Komutanların derecesini ve kalitesini artırarak kendinizi güçlendirebilirsiniz. Binaları yükseltirken veya araştırmak için teknolojiyi seçerken, Geliştirme veya araştırmayı tamamladığınızda Gücünüz artacaktır.

Ralli nedir?

Miting, müttefiklerinizle birlikte bir saldırı başlattığınızda gerçekleşir.Bir Ralli başlatırken, Başlatıcı Ralli'nin bekleme süresini seçecektir. Müttefikler bekleme süresinde Mitinge katılabilirler. Bekleme süresi sona erdikten sonra, toplanan ordu düşmana bir saldırı başlatacak.Bir Ralli başlatmak için bir Savaş Salonunuz olmalıdır. Ralli Büyüklüğü Başlatıcı'nın Savaş Salonunun seviyesine göre belirlenecek.Ordunuzu yola çıktıktan sonra Ralli'ye katılan hatırlayamazsınız. Sadece Başlatıcı bir katılımcı orduyu geri gönderebilir veya tüm Ralli Ordusunu dağıtabilir.

Yürüyüş Sıralarımı nasıl arttırabilirim?

Kale Seviyeniz Lv'e ulaştığında ek bir Yürüyüş Sırası alacaksınız. 7, Lv. 13, Lv. 19 ve Lv. 25. Ayrıca ilgili araştırmayı tamamlayarak ekstra Marching Kuyrukları kazanabilirsiniz.

Koordinatları nasıl kaydederim?

Krallığın Dünya Haritası üzerinde herhangi bir noktaya dokunun. Açılan pencerede, koordinatları kaydetmek için Kaydet düğmesine dokunun. Kaydedilen koordinatlarınızı Kingdom Map ekranının sol tarafındaki Save butonuna basarak görüntüleyebilirsiniz.
Kolay hatırlatma: Kaydet fonksiyonu sadece koordinatları kaydeder. Bu koordinatlardaki şeyleri (Kaleler, Toplanma Siteleri, Asi Liderler vb.) İzlemeyecek ve kaydetmeyecektir.

Bir Komutanı nasıl işe alabilirim?

Bu Komutanı almak için aynı Komutan Madalyasından 10 tanesini toplayın. Madalya Weirwood Denemeleri, paket alımları, resmi zamanlanmış veya programlanmamış etkinliklere katılması veya tamamlanması vb. İle kazanılabilir.

Bir Komutanı nasıl güçlendirebilirim?

Komutanların Sıralamasını artırabilir ve Komutan Seviyesini artırarak ve Spoils toplayarak daha fazla Komutan ve Ordu Becerisinin kilidini açabilirsiniz. Komutanı geliştirmek, yeteneklerini ve Ordu Becerilerini geliştirmek için Madalyaları topla.

Komutanların savaşta kullanımı nedir?Komutanlar, ordunun komutanı, suçu yöneten ve düşman hatlarından geçenler. Komutan Ordusu Becerileri, Saldırı ve Savunmaya her türlü bonusu verebilir ve Komutanlar da keşif gezisine getirilen asker sayısını artırabilir.

Lord tarafından giyilen teçhizat ile Komutanlar arasında giyilen teçhizat arasındaki fark nedir?Oyunda Lord tarafından giyilen ekipman genel özellik bonuslarınızı etkilerken, bir Komutanın (Spoils olarak da bilinir) giydiği ekipman yalnızca o belirli Komutanı etkileyecektir. Sadece mevcut seviye için tüm ekipmanı toplayarak bir Komutanın Sıralamasını artırabilirsiniz.

İttifak'a katılmanın faydaları nelerdir?

Oyunun etkinliklerinin çoğu İttifaklar dayanmaktadır. Bir etkinliğin başlamasından önce bir İttifak'a katılmadıysanız, Asi Kamp Saldırıları, Kale Kuşatması vb. Gibi bazı oyun içi etkinliklere katılamazsınız. Bir İttifak'a katıldıktan sonra İttifakınızdaki Presents ve Alliance Coinleri.
Bu faydalar buzdağının sadece görünen kısmı. Bir İttifak'a katıldıktan sonra eğlenmenin birçok yararını ve yolunu keşfedeceksiniz!


Konu güncellenicek. 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst