Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


NBK, Vitality tarafından yedeğe çekildi

neinnobii

Leid und Freund sind Weggenossen des Lebens
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
VIP Üye
TM Üye
Üye
Katılım
3 Ağu 2019
Konular
46
Mesajlar
131
Reaksiyon Skoru
38
Online Süresi
1d 15h 25m
Başarım Puanı
70
Yaş
21
MmoLira
27
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

RAGEFULLMT2 GERÇEK PAY TO WIN KARŞITI YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE SÖZ VERDİĞİMİZ TARİH 13.09.2019 CUMA SAAT 20:00'da AÇILMIŞTIR!!! 1-120 EMEK SERVER, KAYITLAR VE İNDİRME AKTİFTİR DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYINStarLadder Berlin Major 2019’da beklenenin altında bir performans gösteren Vitality, kadrosunda bir değişikliğe gitti. Turnuvadan elendikten hemen sonra açıklama yapan takım, Nathan “NBK” Schmitt’i yedeğe çektiğini duyurdu.

Team Vitality resmi Twitter hesabından yaptığı duyuruda pek fazla detaya yer vermedi. Tweet’in tamamı şu şekilde: “CS:GO kadro güncellemesi: NBK’in aktif kadrodan çıkarılmasına karar verdik. Takım şimdiye kadar müthiş sonuçlar aldı fakat takım içinde bir değişiklik gerekliydi. Takım şu anki haliyle(iki takım içi liderli hali) maksimum noktasına ulaştı.”

ESL One Cologne 2019’da finale kadar çıkmayı başaran Fransız ekip, finalde Team Liquid’e kaybetmiş ve 2. olmuştu. Takım, turnuva boyunca yıldız oyuncuları ZywOo ile birlikte iyi bir performans göstermişti. Bu başarının ardından Dünya Sıralaması’nda da ikinciliğe kadar yükselmişti.

Fransız kadronun son katıldığı Berlin Major’da ise gösterdiği oyun tam bir hayal kırıklığıydı. Turnuvada favori olmasına rağmen, oynadığı 2 aşamadan da son anda çıkmayı başaran Vitality, çeyrek finalde AVANGAR’a elenip turnuvaya veda etti. Hemen ardından ise NBK takım tarafından yedeğe çekildi.

Söylentilere göre, takım içinde son birkaç aydır yükselen bir gerilim söz konusu. NBK ve kadronun kalanı birbirlerine karşı durumda. Hal böyle olunca da takım ortak bir kararla NBK’i yedeğe çekmeyi kararlaştırdı.

Diğer söylentilere göre ise Vitality, NBK’den oluşan boşluğu G2’dan shox ve ya Cloud9’ın Fransız oyuncusu kioShiMa ile doldurmayı planlıyor. Takımın şu anki durumu ise şu şekilde:

  • Mathieu “ZywOo” Herbaut
  • Dan “apEX” Madesclaire
  • Cédric “RpK” Guipouy
  • Alex “ALEX” McMeekin
  • Rémy “XTQZZZ” Quoniam (Koç)

  • Nathan “NBK-” Schmitt (Yedek)
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst