Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


GTA VI Ne Zaman Çıkacak ? Sistem Gereksinimleri Ne Olacak ?

Mosso16

Sıradışı Moderatör
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Moderatör
VIP Üye
Dergi Editörü
Paylaşımcı
Katılım
12 Mar 2019
Konular
331
Mesajlar
1,859
Reaksiyon Skoru
1,313
Online Süresi
51d 22h 34m
Başarım Puanı
222
MmoLira
119
DevLira
-85
En İyi Cevap Puanı
0

RAGEFULLMT2 GERÇEK PAY TO WIN KARŞITI YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE SÖZ VERDİĞİMİZ TARİH 13.09.2019 CUMA SAAT 20:00'da AÇILMIŞTIR!!! 1-120 EMEK SERVER, KAYITLAR VE İNDİRME AKTİFTİR DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYINMerhaba değerli turkmmo üyeleri ;

Dünyanın en gelişmiş oyunu olarak bilinen Gta serisine bir yenisi daha ekleniyor. En son 2013 yılında GTA V sürümü ile piyasayı sarsmıştı. Aradan 6 yıl geçmesine rağmen hala en büyük ilgi gören oyunlar arasında. Rockstar Games GTA VI çıkacağını duyurmuştu. Duyurması ile birlikte oyun dünyası büyük heyecan ile oyunun çıkmasını bekliyor. Peki GTA VI Ne zaman çıkacak ?Rockstar Games en son Red Dead Redemption 2 çıkardığı oyun ile büyük ses getirmeyi başarmıştı. Rockstar Games bu seferde GTA VI için harakete geçmiş durumda. Büyük ekip ile uzun süredir çalışmaları devam ediyor. İddialara görse oyunun %60 kısmı tamamlanmış durumda. Edilinen bilgilere göre GTA VI yıl sonu bitmeden satışa çıkacağı yönünde.

Peki GTA VI Nerede geçecek ?

En çok merak edilen sorulardan bir tanesi. Bir ara GTA VI istanbulda geçeceği söylenmişti ancak maalesef istanbulda geçmeyecek. GTA IV yapılan tokyo esinlenerek yapılacak.İddialara göre istanbul şehrinde çekim öyle birşey düşünülmemiş düşünülmüyorda.

Peki GTA VI Playstation 5 İçin Çıkacak mı ?

Bu konu ile ilgili sürekli haberler dolaşıyor. Ancak edinilen bilgiye göre GTA VI geç çıkma sebebi Playstation 5 için. Büyük ihtimal GTA severler GTA VI Playstation5 oynayabilecek. Ancak kesinleşen bir bilgi henüz yok.

GTA VI Bilgisayar Sistem Gereksinimleri Nasıl Olacak ?

Evet en çok merak edilen sorulardan bir tanesi bilgisayar sistem gereksinimleri nasıl olacaktır. Hemen cevaplayalım şuan yapım aşamasında olduğu için henüz net bir bilgi söz konusu değildir. Ancak piyasaya çıktığı zaman GTA V çok daha üstünde sistem gereksinimleri isteyeceği kesin.Bu konu hakkında bilgi oyun piyasaya çıkmadan 1 ay önceye kadar netleşecektir.

UMARIM YAPTIĞIM KONU SİZE AZDA OLSA GTA VI İLE İLGİLİ MERAKINIZI GİDERMİŞTİR. İYİ FORUMLAR DİLERİM.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst