Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Yeni transfer Luiz Gustavo'dan ilk açıklama

Elveda Mutluluklar

Moderatör
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Moderatör
Konular
47,468
Reaksiyon Skoru
2,193
Başarım Puanı
800
Madalyalar
3
  • 1. Turkmmo "EN"leri Logo Yarışması
  • 1. Metin2 Caps Yarışması
  • 7. En Güzel Masaüstü Yarışması
MmoLira
1,622
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
2
Takipçiler
0
Fenerbahçe'nin yeni transferi Luiz Gustavo, yeni bir hikayeye başladığını ve taraftarı mutlu etmek için elinden geleni yapacağını söyledi.
FB TV'ye açıklamalarda bulunan Brezilyalı futbolcu, "Gerçekten kendimi iyi, mutlu ve motive hissediyorum. Benim için yeni bir başlangıç ve yeni bir hikaye. Takım arkadaşlarıma yardım etmek istiyorum. Çok büyük geleneği olan bu büyük camiayı tekrar hak ettiği şampiyonluklara ulaştırmak ve taraftarımızı mutlu etmek için elimden geleni yapacağım." şeklinde konuştu.
Kendisinden beklenenlere karşılık vermek istediğini söyleyen 32 yaşındaki futbolcu, "Benim hiçbir sosyal medya hesabım yok. Sosyal medyada benim ağzımdan yazılan hiçbir şeyin doğruluk payı yok. Sosyal medya hesabım olmadığı için de taraftarlarımızın benim hakkımda yazdığı şeyleri çok fazla takip edemedim. Tabii ki çok fazla taraftarın beni uzun süre beklediğini duymuştum. Hem taraftarımızın hem de başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizin uzun uğraşları için çok mutluyum. En iyi şekilde geri karşılık vermek istiyorum." ifadelerini kullandı.

oKARADAYIo

нιç ĸιмѕe vαzɢeçιlмez deɢildir
Fahri Üye
TM Üye
Konular
3,809
Reaksiyon Skoru
6,242
Online Süresi
12g 2s 2d
Başarım Puanı
450
Madalyalar
2
  • 1. Turkmmo Profil Kapak Fotoğrafı Yarışması
  • 8. En Güzel Masaüstü Yarışması
MmoLira
248
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
56
Paylaşım için teşekkürler

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)