• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.
  • Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Ys Belgeli ExtremGame | ÜCRETSİZ OYUN İÇİ DESTEK | ŞOK KAMPANYALAR| YENİ NESİL OFFİCİAL FİLESLER | HIZLI TESLİMAT | 9 YILLIK TECRÜBE |

5.00 yıldız(lar) 7 Oy

NexusTR

Community Manager
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Konular
159
Reaksiyon Skoru
188
Online Süresi
28g 16s 55d
Başarım Puanı
129
Madalyalar
0
MmoLira
608
DevLira
-168
En İyi Cevap Puanı
25
Takipçiler
7
Oyun içi destek harika olmuş günümüz bilişimlerinin yapamadığı bir çok işi başarmış bir firma öneririm.

emro50000

Level 1
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
8s 55d
Başarım Puanı
53
Madalyalar
0
MmoLira
6
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
İşlerinde çok başarılı, yoğunluk var sabaha karşı teslim ederiz demişlerdi 1 saat dolmadı teslim edildi.

cagatay306

Rades2Online
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Konular
51
Reaksiyon Skoru
12
Online Süresi
1g 13s 58d
Başarım Puanı
107
Madalyalar
0
MmoLira
24
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
2
Bende buraya birşeyler soylemek istiyorum cidden iyiki boyle bi bilişim var ne konuda olsa üzmüyorlar diger sunucular gibi adamlar benim işim haledilsin diye gece 4 kadar acık durdular helal olsun hic bi sunucularda bunu gormemiştim her konuda yardım ve ozelikle oyun ici destek olsun milet gibi para goz bi bilişim degil size de tercih ederim arkadaşalar paranız boşa gitmez tüm sunuculara Extremgame fark atar :) başarılar Extremgame hayırlı bol kazançlar... <3 Halil Şentürk

Son düzenleme:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)