Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Silent Hill P.T’nin Arkasındaki Kalp Krizi Sebebi Gerçek (Video)

Nirvana ^

All eyez on me
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
VIP Üye
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Katılım
17 Haz 2010
Konular
2,870
Mesajlar
17,396
Reaksiyon Skoru
3,536
Online Süresi
75g 10s 19d
Başarım Puanı
410
Madalyalar
7
Yaş
24
  • Turkmmo 2018 Yılının VİP Üyesi
  • Turkmmo 2018 Yılının Paylaşımcıya En Çok Destek Veren Üyesi
  • Turkmmo 2018 Yılının En İyi Turnuva Organizatörü
  • Turkmmo 2018 Yılının En İyi Dergi Editörü
  • 9. İmza Yarışması
  • 8. Avatar Yarışması
MmoLira
679
DevLira
-121
En İyi Cevap Puanı
36
Takipçiler
224
Ticaret - 0%
0   0   0
Lance McDonald isimli bir geliştirici, Silent Hill P.T demosunun kamera ayarlarını değiştirerek aslında oyunun olduğundan daha da korkunç olduğunu ortaya çıkardı.

İçerisinde bulunduğumuz yaz, Kojima’nın Konami’den ayrılmadan önce geliştirdiği ve büyük sükse oluşturması beklenen Silent Hill P.T oyunun demosunun yayınlanmasının 5. yıl dönümüydü. Demo yayınlandığı zaman oyun, YouTube ve Twitch gibi ortamlarda uzun bir süre boyunca gündem olmuştu. Birçok izleyiciyi kendisine çeken yayınlar, oynamaya cesaret edemeyenlerin merakını gideriyordu ancak oyunu izlemesi bile son derece korkunçtu.

Geçtiğimiz hafta sonu indie oyun geliştiricisi Lance McDonald, en son projesini Twitter’dan takipçileri ile paylaştı. Kendisi uzun süre önce PS Store’dan kaldırılmış olan P.T demosunun kamera yerleştirmesiyle oynayıp korkunç bir gerçeği ortaya çıkardı.


Oyunu bilmeyenler için kısa bir özet geçmekte fayda var. P.T’de, sonsuz bir döngüye sahip olan evde kapana kısılmış bir adamı yönetiyorsunuz. Etrafınızda da Lisa isimli korkunç bir hayalet bulunuyor ve sonsuz koridorlar boyunca sizi kovalıyor. Bu noktada oyunun ne gibi gizemlere sahip olduğunu merak eden McDonald, birincil kişi kamerasından uzaklaşmayı başardı. Birincil kişi kamerasından çıktıktan sonra ortaya çıkan görüntülerse tüyler ürpertici cinsten oldu.

İlgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:


"Oyuncu el fenerini aldıktan sonra Lisa oyuncunun hemen arkasına 'yapışıyor'. Bu videoda ilginç gölgeleri gösterdim ve sonrasında kamerayı sabitleyerek geri yürüdüm. O her zaman orada, sizi izliyor"

McDonald’ın dediğine göre Lisa, oyuncunun el fenerini bulmasının hem ardından onun arkasında dolaşmaya başlıyor. Her ne kadar birincil kişi kamera modundan çıkınca oyuncu modellemesi bulunmasa da fenerin ışığını görebiliyorsunuz. Videonun sonlarına doğru kamera sabitlendiğindeyse Lisa'nın aslında her adımınızda ensenizin dibinde olduğu gerçeğiyle karşılaşıyorsunuz.
 

zM0rcy

metin2tasarim.com
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
TM Üye
Üye
Katılım
9 Ara 2018
Konular
30
Mesajlar
541
Reaksiyon Skoru
31
Online Süresi
19g 22s 15d
Başarım Puanı
64
Madalyalar
0
Yaş
20
MmoLira
68
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Paylaşım için teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst