Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Path of Exile’ın Blight Güncellemesi Yayınlandı!

JinxTheLux

Eti CiciBebe
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Moderator
Dergi Editörü
Katılım
26 Haz 2018
Konular
248
Mesajlar
2,613
Reaksiyon Skoru
2,428
Online Süresi
108g 18s 42d
Başarım Puanı
227
Madalyalar
2
  • 5. Hikaye Yarışması
  • 10. İmza Yarışması
MmoLira
2,316
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
31
Takipçiler
0
Path of Exile Blight güncellemesine kavuştu.

2013 yılından bu yana yani 6 yıldır oynaması ücretsiz olararak oynanmaya devam eden Path of Exile günümüzde konsol ve bilgisayar platformunda yüz binlerce oyuncuya sahip. Yapım yeni ve ücretsiz bir güncelleme olan Blight’ı oyuncularına sundu.Sayısız güncelleme ile oyuncularına yeni içerikler sunmaya devam eden Path of Exile bu sabah itibari ile de yeni bir güncellemesini yayınladı. Güncellemenin adı Blight olarak duyurulurken oyuna ne getirdiği de açıklandı. Ücretsiz lig güncellemelerinin sonuncusu olan Blight şuan tüm platformlarda indirilebilir ve oynanabilir durumda yer alıyor.

Güncelleme ile oyun içerisine The Incredible Adventures adlı oyundaki gibi kule savunmaları eklendi. Oyuncular diktikleri kuleler ile düşmanları yok edebilecek ve güvenlik hattı oluşturabilecekler. Temel özelliklere sahip olacak olan bu kuleler dileyen oyuncular tarafından geliştirilebilecek, yeni beceriler kazandırabilecekler.

Oyuncular bu kuleler ile canavarlara karşı daha etkili bir oynanış yapısına sahip olacaklar. Kuleler yardımı ile canavarlar daha hızlı bir şekilde yok edilebilecek. Buna eık olarak oyuna eklenen yeni beceriler ile oyunda dengeleme sistemi de yapılmış oldu.

Güncellemenin detaylarına ulaşabilirsiniz.


 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst