Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Fallout 76 Yeni Bir Battle Royale Haritası Alıyor!

JinxTheLux

Eti CiciBebe
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
VIP Üye
Dergi Editörü
Katılım
26 Haz 2018
Konular
236
Mesajlar
2,319
Reaksiyon Skoru
2,149
Online Süresi
97g 15s 59d
Başarım Puanı
227
Madalyalar
2
  • 5. Hikaye Yarışması
  • 10. İmza Yarışması
MmoLira
1,981
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
31
Takipçiler
26
Ticaret - 0%
0   0   0
Fallout 76'nın yeni battle royale haritası duyuruldu.

Konsol ve bilgisayar platformunda oynanmaya devam eden Fallout 76 yeni içerikler almaya devam ediyor. Bünyesinde battle royale moduna da yer veren yapım yeni bir harita almaya hazırlanıyor. Harita 10 Eylül’de gelecek olan yama ile oyunculara sunulacak.
Yayınlanmasından sonra güncellemeler alarak hatalarından arınmaya devam eden Fallout 76 şu günlerde 13’ncü yamayı almaya hazırlanıyor. 10 Eylül’de yayınlanması beklenen 13’ncü yama ile birlikte oyun içerisine yeni bir battle royale haritası gelecekmiş.

Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Fallout 76’ya yeni bir güncelleme geliyormuş. Gelecek olan güncelleme oyunun 13’ncü güncellemesi olacak ve bu güncelleme ile oyunculara yeni bir battle royale haritası sunulacakmış. Bu haritanın adı da Morgantown olarak duyurulmuş.

10 Eylül’de yayınlanacak olan Morgantown Bethesda’nın açıklamasına göre ‘dik kayalıklara ve büyük su kütlelerine’ sahip olacakmış. Yani harita üzerinde kayalık alanlar ve sulak araziler de karşımıza çıkacakmış. Habere göre Morgantown, oyundaki mevcut harita olan Flatwoods’un yerini alacakmış.

Yeni bir yapıyı karşımıza çıkaracak olan Morgantown yeni battle royale haritası, Flatwoods’dan daha rekabetçi bir yapıda olacakmış.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst