Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Popmundo - Rehberler ( Ailenizin Dilekleri )

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

kaze37

mortui vivos docent.
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
VIP Üye
Yarışma Organizatörü
Paylaşımcı
Konular
2,550
Reaksiyon Skoru
710
Online Süresi
10d 4h 12m
Başarım Puanı
327
MmoLira
224
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

RAGEFULLMT2 GERÇEK PAY TO WIN KARŞITI YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE SÖZ VERDİĞİMİZ TARİH 13.09.2019 CUMA SAAT 20:00'da AÇILMIŞTIR!!! 1-120 EMEK SERVER, KAYITLAR VE İNDİRME AKTİFTİR DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

Bu rehber sizin karakter ve kariyerinizi kalıcı olarak etkilemez.

Rehberi tamamladığınızda Büyükanne ve Büyükbabamın Resmi kazanacaksınız. Bu resimi 56 günde bir kullanarak 2 dp kazanabilirsiniz.

Bu rehberde iş bulma, aileden ayrı eve çıkma, kira ödeme ve kendi evinize eşya bırakıp alabilirsiniz. Karakterinizin üstüne taşıyacağı eşya ağırlığı sınırlı olduğu için eve eşya bırakmak çok önemlidir.

Adım 1 Bir İş Bul :
Oyunu aktif bir şekilde oynamak için nakit paraya ihtiyacınız var. Bir işte çalışarak bu parayı kazanabilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde uygun bir işe girebilmek için, şehir sayfasındaki listeden yararlanabilirsiniz. Size göre bir iş bulduğunuzda, iş ilanını veren mekâna gidin ve poziyon için başvurun. Eğer gereken nitelikleri karşılıyorsanız, hemen işe alınırsınız.Maaşlar her cuma ödenir.

Adım 2 Kendi Evine Çık : Şehrinizde bulunan bir emlak ofisinden daire kiralayabilirsiniz yada Kredi dükkanından lüks ev satın alabilirsiniz. Kiraladığınız evin faturalarını zamanında ödemezseniz evden atılır ve eşyalarınızda çöpe gider bu yüzden faturalarınızı aksatmayın.

Adım 3 Eşyaları Almak ve Bırakmak : Üzerinizde taşıyabileceğiniz eşya miktarı sınırlıdır. Evinize nesne bırakmak ya da nesne almak için, evde olmanız gerektiğini unutmayın.
Ayrıca kişisel nesneler tur araçlarında ya da kişisel araçlarda da saklanabilir. Aracınızın yük kapasitesine erişebilmek için, aracınızla aynı mekânda olmanız gerekmektedir.

✗Sarcasm™

Unusual Black'
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Konular
4,227
Reaksiyon Skoru
3,260
Online Süresi
88d 4h 10m
Başarım Puanı
445
MmoLira
518
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
13
Eline sağlık, teşekkürler.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)