Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Duygun Yarsuvat: "Gerçekten organize işler oluyor"

kaze37

mortui vivos docent.
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
VIP Üye
Yarışma Organizatörü
Paylaşımcı
Katılım
31 May 2010
Konular
2,547
Mesajlar
9,065
Reaksiyon Skoru
710
Online Süresi
9d 19h 22m
Başarım Puanı
327
MmoLira
201
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

RAGEFULLMT2 GERÇEK PAY TO WIN KARŞITI YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE SÖZ VERDİĞİMİZ TARİH 13.09.2019 CUMA SAAT 20:00'da AÇILMIŞTIR!!! 1-120 EMEK SERVER, KAYITLAR VE İNDİRME AKTİFTİR DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYINGalatasaray'ın eski başkanı Prof. Dr. Duygun Yarsuvat, gündemdeki konuları Hürriyet'e değerlendirdi.

Kayserispor karşılaşması sonrası "Örgütlü organize işler var" dediği için 4 maç ceza verilen teknik direktör Fatih Terim'e destek veren Yarsuvat, "Fatih Terim sonuna kadar haklı. Gerçekten organize işler oluyor. Geçmişte de oldu. Hatırlayın geçen yılı; Moskova'da çok önemli bir Avrupa kupası maçına çıkacaktık. O karşılaşmadan 2 saat önce 17 kulübün açıklaması çıktı ortaya. Bunu yapanların kim olduğu da biliniyor. Rakip kulüp başkanları. Şimdi bu da organize bir ceza aslında" dedi.

"RAKİPLER GEÇEN YILDAN DAHA GÜÇLÜ"

Cezanın amacının F.Bahçe derbisi öncesi G.Saray'ı zora düşürmek olduğunu savunan Yarsuvat, "O kadar ayarlanarak bir ceza veriliyor ki, Fatih Terim, F.Bahçe derbisinde cezalı duruma düşüyor. Yardımcısı Ümit Davala'nın cezası da F.Bahçe maçından sonra bitiyor. Hedef G.Saray'ı, F.Bahçe derbisinde zayıflatmak" diye konuştu.

Yarsuvat, TFF'nin sosyal medya hesabında cezanın saat 19.05'te duyurulması ile ilgili de, "Bilerek yapıldı ise, küçük oyunlar bunlar. TFF'nin ne demesini bekliyoruz ki; 'Yanlışlıkla' diyecek tabii ki. Bilerek yaptık diyecek hali yok ya! Bir kılıf uydurulacak" ifadelerini kullandı.

G.Saraylılar'ı kenetlenmeye çağıran Yarsuvat, "Yarıştaki takımlar geçen yıla göre daha iyi. Ancak, G.Saray'ın önünde bir de bu işler olacak anlaşılan. G.Saraylılar birlik olmalı. Bunu başarırsak, yapılan her kötülük G.Saray'ı daha çok güçlendirir" diye konuştu.

"LİSEMİZDE FENERBAHÇELİ OLAMAZ"

Duygun Yarsuvat, Galatasaray Lisesi Müdürlüğü'ne, Fenerbahçe taraftarı olduğu belirtilen Prof. Dr. Vahdettin Engin'in atanması konusunda da şu yorumu yaptı: "Ben de bu konuda çok hassasım. Maalesef çok üzüntülüyüm. Son yıllarda Galatasaray, Galatasaraylı olmayanların eline geçmeye başladı. Ama bizim yapacak bir şeyimiz yok burada. Müdürü atama yetkisi Galatasaray Üniversitesi rektörünün elinde. Bakan ise sadece tayin eder. Müdür onu tavsiye ettiğine göre Bakan da tayin etti. Çünkü ne lise müdürü ne de bunu inha eden Galatasaray Üniversitesi rektörü Galatasaraylı değil! Galatasaray Lisesi müdürü bir Galatasaraylı olmalı. Ya da en azından tescilli Fenerbahçeli olmamalı. Galatasaray Lisesi'nden mezun olan bir adam eğer tahsilini bitirdikten sonra Fenerbahçe Kulübü'ne üye olacak kadar geçmişinden uzaklaşmış ise o okula müdür olamaz."
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst