• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Allah rızası için yardım metin 2 bozuldu

Nuraza123

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Agalar metin 2 oynuodum hile açam dedim açtım hileyi açılmadı oyunu baştan kurdum işte patch doldururken bu yazı çıktı bi yardım pls aga:(
pack\PC.eix patching
pack\pc2.eix patching
pack\PC.epk patching

ckok

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
pack\PC.eix patching
pack\pc2.eix patching
pack\PC.epk patching
bendede bunlar war

burock5543

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Yazar Serveriniz 4x korumalı ise veya türk teyseniz zaten koruma vardır 4x hilesi 6x 7x wsws hilelerin açılmaması için program kurulmuştur ve o yazdınız dosyalar da 4x dosyasının pack ları bu pack ları oyun kontrol ediyor doğru pack mı diye yanlışsa giremezsiniz

Çözümü : Varsa o dosyaların normalı o zaman tekrar doğru pack ları atın
yoksa metin2 yi 0dan kurun