Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


PS4 oyuncularını sevindiren NBA 2K20 müjdesi

[Murogram]

LIKE STARS IN THE SKY, I SHINE AT NIGHT.
Site Yetkilisi
Moderatör
VIP Üye
Yarışma Organizatörü
Developer
Paylaşımcı
Katılım
30 May 2019
Konular
396
Mesajlar
1,325
Reaksiyon Skoru
1,041
Başarım Puanı
223
MmoLira
521
DevLira
15
En İyi Cevap Puanı
5

RAGEFULLMT2 GERÇEK PAY TO WIN KARŞITI YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE SÖZ VERDİĞİMİZ TARİH 13.09.2019 CUMA SAAT 20:00'da AÇILMIŞTIR!!! 1-120 EMEK SERVER, KAYITLAR VE İNDİRME AKTİFTİR DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

Dünyanın en çok satan NBA video oyun serisinin en yeni sürümü NBA 2K20, tüm dünyada satışa çıktı. Yeni oyun, yeni modları, yeni kontrolleri ve özelleştirme seçenekleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Tahminler, serinin başarısını sürdüreceği yönünde. NBA 2K20 PS4 oyuncuları için iki farklı versiyona sahip.


NBA 2K20 satışa çıktı
2K, NBA video oyun serisinin en yeni sürümünü yayınladı. Bir süredir merakla beklenen NBA 2K20, nihayet oyuncularla buluşuyor. Kapsamlı açık dünyaya sahip Neighborhood ile NBA 2K20, basketbol kültürünü ileri seviyeye taşımak için oyuncuları ve sporcuları bir araya getiriyor.

Serinin en yeni oyunu çok daha gerçekçi bir hâl almış gibi görünüyor. Yeniden düzenlenen Pro Stick ile kontrol tamamen oyuncuya geçiyor. MyCAREER modu ile gelen oyun, güncel sosyal konulara da değiniyor. NBA yeteneği olarak yıldız olma yolunda saha içinde ve dışında başarıyı aramak oyuncuya bağlı hale geliyor.

Sinematik anlatımda bu yıl Idris Elba, Rosario Dawson gibi ünlü oyuncuların yanı sıra geçmiş ve mevcut NBA all-star oyuncuları yer alıyor ve yönetmenliğini vizyonerliğiyle öne çıkan Sheldon Candis yapıyor.

MyPLAYER Builder da yeni versiyonda yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Artık karakter özelliklerini daha fazla kontrol etmek mümkün.

İlk defa 12 WNBA takımının ve oyuncularının tamamı, Play Now ve Season modlarında oynanabilir halde yer alıyor.

Seride ilk kez oyun müzikleri, oyun çıktıktan sonra da güncellenmeye devam edecek. Steve Stoute ve UnitedMasters iş birliğinde bu yılın müzikleri, bilinen ünlü sanatçılar ile henüz yükselmekte olan yeni nesil sanatçıların parçalarını bir araya getiriyor.

NBA 2K20’nin fantezi kart toplayıcısı tamamen yeni etkinlikler ve ödüllerle birlikte geri dönüyor.

Kevin Harlan, Ernie Johnson ve çok daha fazla önemli isimle spor oyunu tarihinin en yetenekli ve derin kadrosuyla dinamik oyun içi sunucu da oyunun yenilikleri arasında.

PlayStation 4 için çıkan NBA 2K20 Standart Edition ve NBA 2K20 Digital Deluxe Edition oyunlarının PlayStation 4 için satışa çıktığını hatırlatalım.

 

MAHMUTGNS35

Level 3
Üye
Katılım
3 Eyl 2019
Konular
2
Mesajlar
101
Reaksiyon Skoru
13
Online Süresi
18h 18m
Başarım Puanı
25
MmoLira
17
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
teşekürler
 

neinnobii

Leid und Freund sind Weggenossen des Lebens
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
VIP Üye
TM Üye
Üye
Katılım
3 Ağu 2019
Konular
46
Mesajlar
131
Reaksiyon Skoru
38
Online Süresi
1d 15h 13m
Başarım Puanı
70
Yaş
21
MmoLira
26
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
İndirim bekleyeceğiz artık :)
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst