• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Oyunu alta alınca ekran kararması fps düşmesi fix

4.80 yıldız(lar) 13 Oy

Gellert Grindelwald

MagicLord
TM Üye
Katılım
6 Eyl 2009
Konular
64
Mesajlar
1,697
Reaksiyon Skoru
1,284
Başarım Puanı
239
Madalyalar
0
MmoLira
939
DevLira
50
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
34
Arkadaşlar kullanan kullanır herkesin kendi bilinci bilgisi, herşeyi hazır beklemeyin adam fikir atmış derinine inip çözüm aramak daha iyi değilmi ? Herkes diyorki ymir akıl edememiş vs. Ymir azcık aklını kullansaydı daha kullanıma hazır şeyler için uğraşırdı (yaptı>sundu>parasına baktı). Unutmayın alışılmışlıklar sorun olarak gözükmez bazı şeyler sonradan insanların gözüne sorun olarak gözükür. Attan in - bin yapınca oluşan bug gibi.

Örnek vermek gerekise; ticaret sonrası 10 saniye içerisinde ışınlanmadan giden nesne, yang kaç yıl boyunca açık kaldı ymir düşünemiyormuş demekki. Oyun bakıma alındığında oyuncu bilgilerinin --- saniye önceki durumlarının veri kaynaklarına yasıması reboot atıldığında item kaybının olması gibi.

Herkes yapabildiğini yapsın kullansın milletin eline bakan yorum yapmasın bilen bildiğini sunsun düzeltsin.

Umarım anlatabilmişimdir.
 

426725542552

Level 3
TM Üye
Üye
Katılım
31 Eki 2011
Konular
7
Mesajlar
138
Reaksiyon Skoru
20
Online Süresi
7g 10d
Başarım Puanı
81
Madalyalar
0
Yaş
22
MmoLira
86
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
2
o kadar parşomen gibi yazıların üstüne benim anladığım bu düzeltmenin uygulanması gereken files, aşırı eklentili ve efektli olmalı. official serverda bu düzeltmenin olmaması, 200 efekt ve abartı bir eklenti olamaması olabilir. official server bu düzeltmeyi vermemiş diye linç etmeye gerek yok.

basit bir server açacaksanız bu düzeltmeyi kullanmanıza gerek yok. oyunu alta alın sonra pencereye geri dönün efekler ve eklentileri tekrardan yüklemeye çalışsın bilgisayarınızın alev alıp yanacağını düşünmüyorum :D

Paylaşım için teşekkür ederim.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst