• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Oyunu alta alınca ekran kararması fps düşmesi fix

4.60 yıldız(lar) 14 Oy

Tungа

Zekânın ruhu kısa sözde yatar.
Konular
332
Reaksiyon Skoru
2,296
Online Süresi
124g 1s 39d
Başarım Puanı
285
Madalyalar
13
MmoLira
1,046
DevLira
25
En İyi Cevap Puanı
149
Takipçiler
68
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Hosting Yöneticisi
  • 5. Hikaye Yarışması
  • Turkmmo 2019 Yılının En Popüler Üyesi
  • 1. Kullanıcı Başlık Tasarımı Yarışması
  • Turkmmo 2019 Yılının En Gizemli Üyesi
  • 3. Turkmmo Profil Kapak Fotoğrafı Yarışması
Kardeşim sırf kendini haklı çıkarmak için tonla gereksiz yazı yazmışsın -çoğunu okumadım-, yazılım biliyorum ayağına yatmışsın.
kendimi haklı çıkarmak için yazmadım. sorulduğu için yazdım.
rica ediyorum bu bool değerinin True olması koşulu neyi sağlar False olması koşulu neyi sağlar bundan bahset birşeyler öğrenelim???

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kaneki

Level 4
Konular
30
Reaksiyon Skoru
342
Başarım Puanı
114
MmoLira
533
DevLira
6
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
7
Arkadaşlar kullanan kullanır herkesin kendi bilinci bilgisi, herşeyi hazır beklemeyin adam fikir atmış derinine inip çözüm aramak daha iyi değilmi ? Herkes diyorki ymir akıl edememiş vs. Ymir azcık aklını kullansaydı daha kullanıma hazır şeyler için uğraşırdı (yaptı>sundu>parasına baktı). Unutmayın alışılmışlıklar sorun olarak gözükmez bazı şeyler sonradan insanların gözüne sorun olarak gözükür. Attan in - bin yapınca oluşan bug gibi.

Örnek vermek gerekise; ticaret sonrası 10 saniye içerisinde ışınlanmadan giden nesne, yang kaç yıl boyunca açık kaldı ymir düşünemiyormuş demekki. Oyun bakıma alındığında oyuncu bilgilerinin --- saniye önceki durumlarının veri kaynaklarına yasıması reboot atıldığında item kaybının olması gibi.

Herkes yapabildiğini yapsın kullansın milletin eline bakan yorum yapmasın bilen bildiğini sunsun düzeltsin.

Umarım anlatabilmişimdir.

AlienwareDEV

Alchemy
Konular
2
Reaksiyon Skoru
32
Online Süresi
8g 2s 18d
Başarım Puanı
51
MmoLira
187
DevLira
-33
En İyi Cevap Puanı
2
Takipçiler
2
ymir akıl edememiş vs. Ymir azcık aklını kullansaydı daha kullanıma hazır şeyler için uğraşırdı (yaptı>sundu>parasına baktı). Unutmayın alışılmışlıklar sorun olarak gözükmez bazı şeyler sonradan insanların gözü
+1

Konular
66
Reaksiyon Skoru
1,746
Başarım Puanı
267
Madalyalar
2
MmoLira
1,637
DevLira
56
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
43
  • Turkmmo 2019 Yılının En Geyik Üyesi
  • Turkmmo 2019 Yılının En Sinir Üyesi
Arkadaşlar kullanan kullanır herkesin kendi bilinci bilgisi, herşeyi hazır beklemeyin adam fikir atmış derinine inip çözüm aramak daha iyi değilmi ? Herkes diyorki ymir akıl edememiş vs. Ymir azcık aklını kullansaydı daha kullanıma hazır şeyler için uğraşırdı (yaptı>sundu>parasına baktı). Unutmayın alışılmışlıklar sorun olarak gözükmez bazı şeyler sonradan insanların gözüne sorun olarak gözükür. Attan in - bin yapınca oluşan bug gibi.

Örnek vermek gerekise; ticaret sonrası 10 saniye içerisinde ışınlanmadan giden nesne, yang kaç yıl boyunca açık kaldı ymir düşünemiyormuş demekki. Oyun bakıma alındığında oyuncu bilgilerinin --- saniye önceki durumlarının veri kaynaklarına yasıması reboot atıldığında item kaybının olması gibi.

Herkes yapabildiğini yapsın kullansın milletin eline bakan yorum yapmasın bilen bildiğini sunsun düzeltsin.

Umarım anlatabilmişimdir.

426725542552

Level 3
Konular
9
Reaksiyon Skoru
47
Online Süresi
14g 23s 7d
Başarım Puanı
91
MmoLira
189
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
3
o kadar parşomen gibi yazıların üstüne benim anladığım bu düzeltmenin uygulanması gereken files, aşırı eklentili ve efektli olmalı. official serverda bu düzeltmenin olmaması, 200 efekt ve abartı bir eklenti olamaması olabilir. official server bu düzeltmeyi vermemiş diye linç etmeye gerek yok.

basit bir server açacaksanız bu düzeltmeyi kullanmanıza gerek yok. oyunu alta alın sonra pencereye geri dönün efekler ve eklentileri tekrardan yüklemeye çalışsın bilgisayarınızın alev alıp yanacağını düşünmüyorum :D

Paylaşım için teşekkür ederim.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)