• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Oyunu alta alınca ekran kararması fps düşmesi fix

4.60 yıldız(lar) 14 Oy
Konu Sahibi
Konu Sahibi

crayzsailor53

Denizciler Tanrının Günahkar Çocukları.
Konular
64
Reaksiyon Skoru
145
Başarım Puanı
127
MmoLira
326
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
5
Varsa şeklin giderin özelden tel bırak :ASDASD haykırdım nereye geldik böyle
Ağa adam sanki askerlik arkadaşım kullandığı üslüba bak ben burada millete üstünlük taslamak için paylaşım yapmadım kullandığı kelimeler olayı oraya sürüklüyor bilmem anlatabildimmi neyse varsa ufacık adamlığı numarasını bırakır gerekirse bir çayını içmeyede giderim klavye delikanlısı çok neyse daha uzatmayacağım iyi geceler dostum :)

casperme123

Level 4
Konular
87
Reaksiyon Skoru
23
Online Süresi
40g 14s 10d
Başarım Puanı
99
MmoLira
522
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
6
Takipçiler
2
Paylaşım için teşekkürler.

Son düzenleme:

Stax

StaxSoftware
Konular
121
Reaksiyon Skoru
270
Online Süresi
24g 19s 49d
Başarım Puanı
197
MmoLira
352
DevLira
4
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
8
Koskoca Ymir şu false yi true yapamamış mı lan :D

Barnn

Reye
Konular
46
Reaksiyon Skoru
214
Online Süresi
27g 4s 7d
Başarım Puanı
102
Madalyalar
1
MmoLira
508
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
6
Sen 2019 Mimarisisin galiba?

Yılın mühendisi ve açıklamaya bakın...

5 Harf : F A L S E
4 Harf : T R U E

düşürürek sorunu çözme düşünceniz saçma :)

Tam 2 dakika güldüm... Sen hayat mücadelelerinden vazgeç aslanım...

C++ 1979 da çıkmış bir dil 2007 şu oyunu yazan koreli mühendislerin 5 yaşındaki çocuğundan daha basitsin haberin olsun
okumadım

skytech63

Level 6
Konular
97
Reaksiyon Skoru
130
Online Süresi
2g 7s 20d
Başarım Puanı
117
MmoLira
61
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
24
Canrender -> yüklenebilir, çözümlenebilir yada render yapılabilir
True yu evet false'ı hayır olarak görürsek.
Programlarda değişken kullanırken işlevini açıklamaya özen gösteririz. Bu değişkenin gerçekten de işlevi render yapılabilir mi yapılamaz mı bunu belirtmek.

Basitçe oyun arka plana alındığında render yapılmasını engellemek için yazılmış. Bu nasıl bir engel? Bu işlemi sleep yoluyla erteleme denilebilir. iptal edilmez sadece sleep yapılarak bekletilir. siz tekrar öne aldığınızda ise açığa çıkar. bu yüzden efektlerin patlaması olan siyah ekran görürsünüz.

Ama siz bunu iptal ederseniz, bu engeli kaldırmış olursunuz. yani bu efektleri açığa çıkartmış olursunuz. Arka plandayken oyun tam performans çalışmaya devam eder. Bu nedenle oyunu alta alıp işlem yapmanız zorlaşır. Sizin intel xeon işlemciniz, GTX 2080Ti ekran kartınız olabilir ama insanlar bu oyunu tek çekirdekli işlemci ve anakarta gömülü ekran kartları ile oynuyorlar. bu işlem onların işlerini bir hayli zorlaştırır. bir den fazla metin2 açıldığında ekran kartı taşıyamaz duruma gelir ve görüntü kesilmeleri başlar. belki alta alıp tarayıcıda gezinmek bile yeterli olur çünkü görüntü sağlayan herşey ekran kartını kullanır, tarayıcı bile.

Umarım false olması yada true olması arasındaki fark'ı anlatabilmişimdir. Maksadım tartışmayı uzatmak değil. Arasındaki farkı kendi bilgilerim ışığında açıklamak ve kararı size bırakmak.
Kardeşim sırf kendini haklı çıkarmak için tonla gereksiz yazı yazmışsın -çoğunu okumadım-, yazılım biliyorum ayağına yatmışsın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)