Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


4Story - Oyunu İndirme ve Yükleme !

Ahmetyılmaz04

MaskesizVEVO
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Deneme Moderatör
Katılım
3 Tem 2018
Konular
103
Mesajlar
521
Reaksiyon Skoru
225
Online Süresi
16d 18h 0m
Başarım Puanı
134
Yaş
22
MmoLira
282
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0

RAGEFULLMT2 GERÇEK PAY TO WIN KARŞITI YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE SÖZ VERDİĞİMİZ TARİH 13.09.2019 CUMA SAAT 20:00'da AÇILMIŞTIR!!! 1-120 EMEK SERVER, KAYITLAR VE İNDİRME AKTİFTİR DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN1- İlk olarak " " adresine giriyoruz, ve ''Hesap oluştur'' butonuna tıklıyoruz..


2- Tıkladıktan sonra kayıt için gerekli bilgilerimizi doldurmamız istenecek bunun için ;


3- Kayıt olduktan hemen sonra belirttiğimiz E-postamıza, sistem tarafından şifre gelecektir.. Hesabımıza kendi şifremiz ile girebilmek için;

E-postamıza gelen şifreyi bulup, yönlendirdiği linke tıklamamız yeterli olacaktır..4- Belirtilen linke tıklayınca karşımıza şöyle bir sayfa çıkacak.. Ve gerekli talimatları yerine getireceğiz..


5- Evet, kayıt işlemimizi kesin olarak tamamladık, ancak hala oyuna sahip değiliz.. Bunun için aşağıdaki yolları izleyeceğiz..6- İndirilen dosyamızı açıyoruz ve kurmaya başlıyoruz..7- Kurulduktan sonra uygulamayı açıyoruz ve oyunumuzu seçip ''YÜKLE'' butonuna tıklıyoruz..8- İndirme işlemi başladı!9- Ve son olarak oyunumuz yüklendiğinde ''OYNA'' butonuna tıklayarak girişimizi gerçekleştiriyoruz..Keyifli oyunlar!
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst