Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Roblox Ligin 100. Yıldönümü İçin NFL ile Birlikte Çalışıyor

Ahmetyılmaz04

MaskesizVEVO
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Deneme Moderatör
Katılım
3 Tem 2018
Konular
103
Mesajlar
521
Reaksiyon Skoru
225
Online Süresi
16d 18h 0m
Başarım Puanı
134
Yaş
22
MmoLira
282
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0

RAGEFULLMT2 GERÇEK PAY TO WIN KARŞITI YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE SÖZ VERDİĞİMİZ TARİH 13.09.2019 CUMA SAAT 20:00'da AÇILMIŞTIR!!! 1-120 EMEK SERVER, KAYITLAR VE İNDİRME AKTİFTİR DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN
Ulusal Futbol Ligi, NFL'nin 100. yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak MMO ve oyun yaratma platformu büyük bir yol kat edecek. Oyuncuların geçen sene avatarlarını süsledikleri takiben , bu yılki etkinlik onları en sevdiğiniz takımın üniformalarında tamamlayabilmenizi sağlayacak - artı, ligde sunulan beş özel emote olacak.

Bir basın bülteninde henüz ilan edildiğinde, işbirliği, NFL bayilik ekibinin 32'sinin tümü için avatar paketlerini görecek ve oyunun Kataloğu'na gelmeye hazır olmanız için hazır olan beş özel emoyu göreceksiniz. . Oyuncular ayrıca bir promosyon kodu kullanarak bir “hatıra altın futbol dijital eşyası” alabilecekler - bu bir NFL Network segmentinde ortaya çıkacak.

Roblox'un baş işletme sorumlusu Craig Donato, “özel NFL kasklarının geçen yıl büyük bir darbe aldığını” ve şimdi “platformumuzda 100 milyondan fazla oyuncu bulunduğunda, 32 NFL franchise ekibinin her birini temsil ettiğini görüyoruz. şüpheli birkaç yeni kutlama hareketi, oyuncular yeni özel ifadeleri kontrol ederken. ”

ROBLOX NFL PAKETLERİNİ VE İFADELERİNİ NASIL TALEP EDEBİLİRİM?
Oyunda ekibinizin donanımını almaya istekli iseniz, tek yapmanız gereken Roblox Kataloğuna gitmek ve en sevdiğiniz NFL takım üniformasını ve duygularını seçmek ve ayrıca daha fazla bilgi için ziyaret edebilirsiniz.

Ellerinizi bu hediyeler üzerine almak için beklemek zorunda kalmayacaksınız - bugünden 16 Eylül'e kadar kapmak için hazır olacaklar ve ücretsiz olacaklar.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst