Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


League of Legends - Gangplank Top Build ve İpuçları (S9)

JusiFer

All eyez on me
Katılım
17 Haz 2010
Konular
3,383
Mesajlar
18,632
Reaksiyon Skoru
4,037
Online Süresi
95g 3s 53d
Başarım Puanı
445
Madalyalar
8
Yaş
24
MmoLira
2,354
DevLira
-118
En İyi Cevap Puanı
42
Takipçiler
227

Landom2 1-120 emek server "Kadirland & RedLab Games" ortaklığında 21 Şubatta sizlerle. DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYINMerhaba arkadaşlar sık sık paylaştığım gibi bugün de ayrıca sevdiğim Gangplank top rehberi ile karşınızdayım. Sizde aşağıdaki build ve ipuçlarına göre hareket ederseniz dereceli maçlarda işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Umarım konu hoşunuza gider.

İpuçları

Gangplank top oynuyorsanız 2 tane göze ihtiyacınız olacak. Özellikle 6. seviyeye ulaşmışsanız sürekli harita takibi yapıp ultiniz sayesinde kill alabilir veya gank atılacak laneye rakiplerinizi yavaşlatarak gank atılmasını daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Lane safhasında early'de çok fazla güçlü olmasa da rakibiniz ile trade girmekten korkmayın! Özellikle elinizde pasifiniz mevcut ise bu tradelerden daha önde çıkmanız mümkün. Erken safhalarda benim önerim mana odaklı item çıkmanız. Çünkü gangplank'in başlangıç manası 285 ve Q skill'i 60 mana harcıyor bu da demek oluyor ki tam bir mana canavarı.

E skillerinizi çok stratejik konumlarda kullanmanız çok önemli ki bu sizin en can yakıcı skilliniz oluyor.

Sihirdar Büyüleri
Başlangıç EşyalarıMusibet ile başlamanız mana konusunda sizi oldukça rahatlatacaktır erken safhada. Ayrıca trade girdiğinizde musibet iksirini basmayı unutmayın sizin pasifinizdeki yakma etkisi artı musibetin verdiği yakma etkisi rakibinizin canını oldukça sıkabilir.

İlk Üsse Dönüşte Alınması Gereken EşyalarParıltı almanız erken safhada mana konusunda sizi oldukça rahatlatacaktır. Ayakkabı GP'nin en önemli eşyalarından biri keza E skill'i ile birleştiğinde gelen ganklerden olabildiğince hızlı uzaklaşmak için birebir oluyor.

Mid Game Önerilen Eşya DizilimiHer ne olursa olsun ilk iteminiz üçlü kuvvet olsun. Her bakımdan işinize yarayan bir eşyadır kendisi GP'de. Ayakkabı tercihi tamamen size kalmış ancak karşıda AD ağırlıklı varsa kesinlikle tercihiniz ninja tabiisi olsun. Kitle kontrolleri sakın dert etmeyin elinizde kan portakalı var yani W yeteneğiniz. Fırtınabiçen eşyası da Q'larınızın güçlenmesinde önemli bir rol oynamakta.

Late Game Önerilen Eşya DizilimiYouumu'nun Hayaletkılıcı ve Sterak bittiyse GP tamamdır! Bunun yanına da Koruyucu Melek almanız artık sizi ölüm makinesine çeviren son dokunuştur. Keza bunların yanında aşağıdaki alternatif hasar eşyalarını da tercih edebilirsiniz.

Alternatif Hasar EşyalarıCivayatağan zaten kitle kontrol işlemeyen GP'ye çıkıldığında rakiplerin ekstra canını sıkabiliyor. Bunun yanı sıra zırh delme eşyaları ile E skill'inizi güçlendirebilirsiniz.

YeteneklerRünlerBu yeni rünler ile lane'de daha uzun kalabilir ve late game de biraz da olsa tanklaşabilirsiniz. Ayrıca Kemik Zırh yerine tahrip de tercih edebilir ve böylece kule canavarına da dönüşebilirsiniz. 2. rünlerde büyücülük olmazsa olmaz. Mana sıkıntısı yaşadığını söylemiştik karakterimizin. Bu rünler sayesinde mana sıkıntısından biraz da olsa kurtulabilirsiniz.

Umarım konu hoşunuza gider.

İyi oyunlar.
 

0lumGunu〤

Sonsuza dek, daima
Katılım
28 Eki 2013
Konular
3,906
Mesajlar
10,508
Reaksiyon Skoru
1,743
Online Süresi
80g 15s 20d
Başarım Puanı
415
Madalyalar
4
MmoLira
499
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
16
Takipçiler
42
  • 1. Bilgisayar Masası Turkmmo Yarışması
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Grafiker Üyesi
  • 4. Logo Yarışması
  • Turkmmo 2012 Yılının En İyi Moderatörü
Ellerine sağlık, konu için teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst