• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Microsoft Sertifikalı C++ Geliştirici Nasıl Olunur ?

4.60 yıldız(lar) 5 Oy

Milyoner Yapım

Level 3
VIP Üye
TM Üye
Üye
Konular
3
Reaksiyon Skoru
65
Online Süresi
4g 16s 42d
Başarım Puanı
46
Madalyalar
0
MmoLira
111
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
0

Dün @Tenacious adlı arkadaşın microsoft sertifikalı bir yazılımcı olduğunu öğrendim.
gerçekten onu çok kıskandım. Bende Microsoft sertifikalı bir metin2 geliştiricisi olmak için neler yapılabileceğini araştırdım
ve karşıma bazı sonuçlar çıktı bunları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Başlangıç düzeyde microsoft sertifikası için :

Gelişmiş düzeyde microsoft sertifikası için :

Bu öğretim aşamalarını tamamlayarak sizlerde microsoft sertifikalı bir metin2 geliştiricisi olabilirsiniz.
ben bazı öğretileri tamamladım öğretiler bitttiğinde sizlerede haber vereceğim.
konu sürekli güncel kalacak ve sizleri haberdar edeceğim.

Moderatörler sabite alırlarsa sevinirim.

Saygılarımla.​
Teşekkürler

Konu Sahibi
Konu Sahibi
Mythsia

Mythsia

Level 2
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
97
Online Süresi
7g 9s 37d
Başarım Puanı
49
Madalyalar
0
MmoLira
107
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
3
konu

gayet güzel yanlız yanlış ustam orda microsoft sertifikalı metin2 geliştiricisi olmuyorsun ki öyle bir sertifika yok zaten o sertifikayla mıcrosoft sertifikalı yazılımcı olarak geçersin + sı varmı evet var iş imkanlarında önünü açar diyelim 10 kişi bir yazılım firmasına yazılımcı olarak baş vurdu 9 tanesinin herhan gibi bir sertifikası yok 1 kişinin bu microsoft yazılım sertifikası var bu kişiye öncelik tanılır ha gene 10 kişi düşünün birinde microsoft sertifikası var ama 1 kişidede microsoft yok ama 2 tane ayrı yazılım sertifikası var bu 2 sertifikaya sahip olan o microsoft sertifikalınında önüne geçer anlatacağım şey bu açılan konu yanlış açılmıştır yanlış değil ama anlatım eksikliği ve bilgi yanlışlığı içerisinde açılmıştır
İşiniz gücünüz dalga geçmek :):):):) arada olsun böyle seyler bende yorumlara bakıyorum ulan bu ne ciddiyet basından beri dalga oldugundan süpheliyimde belli bi 5 - 10 arkadaş anlaşarak dalga konusu yapmışlar :D
içeriği güncelledim.
madem bilgi vereceksin. rencide etmeden ver.

ek bilgi olarak microsft belgeli metin2 geliştirici diye bir kavram yoktur.

c++ c# belgesi veriyorlar sizlere. bunların eğitimleri ile birlikte. bu yazılımları bilirseniz ister metin2de kullan ister farklı alanda. kafa karışıklığı olmasın.
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

AykanGames

Level 3
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
TM Üye
Üye
Konular
2
Reaksiyon Skoru
45
Online Süresi
8g 12s 57d
Başarım Puanı
51
Madalyalar
0
MmoLira
189
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
konu

gayet güzel yanlız yanlış ustam orda microsoft sertifikalı metin2 geliştiricisi olmuyorsun ki öyle bir sertifika yok zaten o sertifikayla mıcrosoft sertifikalı yazılımcı olarak geçersin + sı varmı evet var iş imkanlarında önünü açar diyelim 10 kişi bir yazılım firmasına yazılımcı olarak baş vurdu 9 tanesinin herhan gibi bir sertifikası yok 1 kişinin bu microsoft yazılım sertifikası var bu kişiye öncelik tanılır ha gene 10 kişi düşünün birinde microsoft sertifikası var ama 1 kişidede microsoft yok ama 2 tane ayrı yazılım sertifikası var bu 2 sertifikaya sahip olan o microsoft sertifikalınında önüne geçer anlatacağım şey bu açılan konu yanlış açılmıştır yanlış değil ama anlatım eksikliği ve bilgi yanlışlığı içerisinde açılmıştır
Bilgi Budur zaten senin bildiğini o bilmiyordur onun bildiğini sen bilmiyorsundur paylaşırsın açıklarsın güçlenir.
Okadar Haklısınızki :) Aman Ahlaktan Bahsedenler Görmesinler Hemen Yanlış Anlıyorlar. Yorumun için kendi adıma teşekkür ederim.
konu içeriği bilgi eksikliği var katılıyorum.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)