Sitemize reklam vermek i├žin [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

[TR] | ­čĺÄ NexusRP | ­čôŁ NO-WH─░TEL─░ST | ­čĹ« LSPD - ­čĹęÔÇŹÔÜĽ´ŞĆLSMD ALIMLARI A├çIK | ­čĆĘ MOTEL | ­čĆÄ´ŞĆ YEN─░ NES─░L ARA├çLAR | ­čÜÇ FPS OPT─░M─░ZE

kasikadam

Level 1
├ťye
Kat─▒l─▒m
24 Ocak 2010
Konular
2
Reaksiyon Skoru
0
Online S├╝resi
54m
Ba┼čar─▒m Puan─▒
51
MmoLira
2
DevLira
0
En ─░yi Cevap Puan─▒
0
Server Ad─▒
Nexus RP
Server Web Sitesi
https://discordapp.com/invite/QXkKfyf
Ip Adresi
91.191.173.36
T├╝r
Rp

RAGEFULLMT2 GER├çEK PAY TO WIN KAR┼×ITI YAPISI VE YEN─░L─░K├ç─░ S─░STEMLER─░YLE B─░RL─░KTE S├ľZ VERD─░─×─░M─░Z TAR─░H 13.09.2019 CUMA SAAT 20:00'da A├çILMI┼×TIR!!! 1-120 EMEK SERVER, KAYITLAR VE ─░ND─░RME AKT─░FT─░R DETAYLI TANITIM ─░├ç─░N TIKLAYIN

Sunucumuz yeni a├ž─▒lm─▒┼čt─▒r, ┼ču anl─▒k whitelist bulunmamaktad─▒r, ilerleyen s├╝re├žlerde oyuncular discorda ├ža─č─▒r─▒l─▒p whitelist verilecektir.

T├╝m whitelist mesleklere al─▒mlar a├ž─▒kt─▒r, discord adresimize gelerek bizle g├Âr├╝┼čebilirsiniz.

Y├Ânetim ekibimiz t├╝m bug bildiri ve ├Ânerilerinizi de─čerlendirip, ge├žerlili─čine g├Âre oyun i├žinde sizi ├Âd├╝llendirmektedir.

Sunucu asl─▒nda kendi
i├žin a├ž─▒lm─▒┼č olup hi├ž bir ┼čekilde ki┼čisel para kazanma amac─▒m─▒z yoktur, sunucudan kazan─▒lacak t├╝m para yine sunucuya gitmektedir.

Sunucu ├ľzellikleri :

­čö╣ Sunucumuz 128 ki┼či i├žin optimize edilmi┼č olup, bizzat kendi hostingimizde kendi makinemiz ├╝zerinde bulunmaktad─▒r, ekstra bir ├╝cret ├Âdemedi─čimiz i├žin kapanma gibi sorun olmayacakt─▒r.
­čö╣ Oyun ekonomisi fivem sunucular─▒nda toplamda binlerce saat ge├žirmi┼č tecr├╝beli y├Ânetim ekibimiz taraf─▒ndan ayarlanm─▒┼č ve dengelenmi┼čtir.
­čö╣ Yenilenmi┼č ve farkl─▒ motel sistemi. Moteller motelci taraf─▒ndan sat─▒l─▒r.
­čö╣ T├╝m ├Âzelliklere sahip telefon (twitter, sar─▒ sayfalar, havale, fatura vb.) 128 ki┼či i├žin optimize edildi.
­čö╣ 4 Farkl─▒ karakter yaratabilme imkan─▒.
­čö╣ Yepyeni modlu ara├žlar. Abart─▒ya ka├ž─▒lmadan ve oyun i├žin fps'i etkilemeyecek ┼čekilde eklendi.
­čö╣ ├çe┼čitli i├žeriklere sahip market.
­čö╣ En g├╝ncel garaj sistemi, 128 ki┼či i├žin optimize edildi.
­čö╣ Yenilenmi┼č GYM.
­čö╣ ve daha bir ├žok ├Âzellik.

Sunucu discordu :
Kendi discordum : Lydonuis#0562
Sunucu IP Adresi : 91.191.173.36:30120

─░ster teknik anlamda, ister oyun i├ži her t├╝rl├╝ sorunuzu bana veya y├Ânetim ekibimize discord ├╝zerinden sorabilirsiniz. Elimizden geldi─čince cevaplamaya ├žal─▒┼č─▒yoruz.

Developer ve in-game admin aray─▒┼člar─▒m─▒z devam ediyor, ilgilenenler discord ├╝zerinden yazabilir.

Fivem'in bulundu─ču sunucumuz 12 ├žekirdek ve 8 ram ile y├╝ksek oyuncu alt─▒nda s─▒k─▒nt─▒s─▒z bir ┼čekilde ├žal─▒┼čabilmektedir.

Karakter ve spawn se├žme ekran─▒.

Motel sistemi:

┼×u an konuyu g├Âr├╝nt├╝leyenler (Toplam : 1, ├ťye: 0, Misafir: 1)

├ťst