Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Vindictus Talent Sistemi

neinnobii

Leid und Freund sind Weggenossen des Lebens
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
VIP Üye
TM Üye
Üye
Katılım
3 Ağu 2019
Konular
46
Mesajlar
131
Reaksiyon Skoru
38
Online Süresi
1d 15h 25m
Başarım Puanı
70
Yaş
21
MmoLira
27
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

RAGEFULLMT2 GERÇEK PAY TO WIN KARŞITI YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE SÖZ VERDİĞİMİZ TARİH 13.09.2019 CUMA SAAT 20:00'da AÇILMIŞTIR!!! 1-120 EMEK SERVER, KAYITLAR VE İNDİRME AKTİFTİR DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN


Yetenek, bir oyuncunun belirli NPC'lerden 22. seviyeye ulaştıktan sonra öğrenebileceği ustalık becerilerinin adıdır. Kendi kendine yeten bir ekipman ustalığı için veya diğer oyuncuların yararı için öğrenilebilirler. Enfes donanımları üretmek için iki olası yoldan biri (diğeri NPC'ler tarafından işleniyor). Seviye 22'ye ulaştıktan sonra, Strange Traveller oyuncuya Yetenek seçiminde tavsiye etmesi gereken bazı sorular sorabilir (Öğrenim uzmanlığı görevi sırasında), ancak bu konuşmanın sonucunun bağlayıcı bir gücü yoktur. Uzmanlık yoluyla işçilik yapmak, NPC'lere kıyasla, 1 ila 4 yıldız arasında değişen, rastgele hazırlanmış eşyaların NPC'lere kıyasla avantajına sahiptir. Uzmanlık ile kalitenin şansı: 2 yıldız en sık, 3 yıldız daha az yaygın, 1 yıldız nadir ve 4 yıldız nadir.
Oyuncunun, Yemek Pişirme, Toplanma ve BİR ana yetenek türü öğrenmesine izin verilir. Bir oyuncu belirli bir Yetenek türünü öğrenmeye karar verdiğinde, karşılık gelen ustalık duraklaması bu şekilde etiketlenir ve yaklaşmak tarif listesinin çıkmasına neden olur.


Talent'te üç rütbe var:
 • Beginner (0-99)
 • Apprentice (100-199)
 • Journeyman (200-350)
 • Proffesional (350-399)

El işçiliği, 1 ila 3 yeterlilik noktasında artışla sonuçlanır. Bir Yetenek derecesi için maksimum Yeterlik miktarına ulaştığınızda, bir sonraki seviyenin kilidini açmak için bir Story Quest satın alabilirsiniz. Bir eşya üretme süresi, kazanılan her yeterlilik puanı ile azalır.

Yeteneği öğrenerek, bir yetenek daha öğrendiğin NPC'ye giderek bir yetenek daha öğrenebilirsin. Bununla birlikte, mevcut ilerlemenizi sıfırlar ve önceki yeteneğinize geri dönmek istiyorsanız baştan başlamak zorunda kalırsınız.

Eylül İçerik Güncellemesi ile, bir yetenekte ilerleme için birçok gereksinim azaltıldı veya kaldırıldı (Yemek Tarifleri, İspatlar ve Son İşlemler dahil).

Birçok ürün sıkılır ve 2 yıldız dışında kaliteyle işlenemezdi. Tüm Evie'nin Yazım Kitapları, Karok'un Antik Güç Amblemi ve Titan'dan materyaller kullanan eldivenler / botlar buna dahildir. Bu ürünler, diğer uzmanlık öğelerinin sahip olduğu kalite varyansının uygun şekilde değişmesine izin vermek için eklenmiştir. • Weaponsmithing, Goldsmithing, Tailoring, ve Armorsmithing 4 ana yetenektir.
 • Yemek Pişirme ve Toplama ikincildir ve diğer yeteneklerle birlikte de öğrenilebilir.
 • Sökme ve Eleman Taşları 4 ana yeteneğin alt kabiliyetleridir ve seçtiğiniz yeteneğin çırasına ulaştığında öğrenilebilir.
 • İsimleri kırmızı renkte olan nesneler işlenemez, gri isimleri olan nesneler artık işçilik için yeterli değildir. Yetenek yeterlilik puanları vermek için beyaz ve pembe ürünler üretilebilir. Maddenin gereği üzerinde 10'dan fazla veya öğenin altında 20 veya daha az yeterlilik varsa, ürün yeterlilik verecektir.
 • 50 uzmanlıkta, 40-70 uzmanlık gerektiren kalemler puan kazanacaktır. 40 yaşın altındaki nesneler puan vermeyecektir (gri metin) ve 70 yeterliliğin üzerindeki öğeler hazırlanamamaktadır.
 • Bir ürünü 20 ustalık seviyesine kadar uzatabilirsiniz.Örneğin, 70 yeterlilikte 90 yeterlilikte eşya üretebilirsiniz
 • Her Yetenek, rütbenize bağlı olarak tariflerinin çoğunda bulunabilecek temel bir malzeme gerektirirAvantajları ve Dezavantajları
 • Oyuncular normalde tüccarlardan daha az altın elde edebilecekleri eşyalara sahip olabilirler.
 • NPC'ler tarafından hazırlanmış eşyalara kıyasla kalitede daha yüksek olabilir. Bu, öğenin açıklamasındaki yıldız sayısıyla gösterilir. Normal kalitede (örneğin, satıcı kalitesi) öğeler iki yıldıza sahipken oyuncu yapımı ekipman 1 ila 4 yıldız arasında değişebilir.

Dezavantajları:
 • Devam eden özel bir etkinlik olmadıkça, oyuncunun yetenek yeteneğini arttırması çok zaman alabilir. Hazırlanmış birçok öğenin yapılması 5 dakikaya kadar sürebilir.
 • Bir yeteneğin ilerletilmesi sonuçta iyi bir miktar altın alır. Her ne kadar oyuncu tarafından hazırlanmış ürünler NPC tarafından hazırlanmaktan daha az maliyetli olsalar da, reçete malzemeleri elde etmek için harcanan çok altın olacaktır (özellikle zindandan ziyade Marketten elde edilirlerse).Örnek bir video


 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst