Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Luiz Gustavo Dias Fenerbahçe'de

CorpeX

Poker Face
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
Turnuva Organizatörü
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Katılım
12 Tem 2012
Konular
213
Mesajlar
5,060
Reaksiyon Skoru
889
Online Süresi
110g 7s 55d
Başarım Puanı
227
Madalyalar
0
MmoLira
680
DevLira
25
En İyi Cevap Puanı
2
Takipçiler
1Taraftarların dört gözle beklediği Gustavo resmen Fenerbahçe'de.
Gustavo O.Marsilya takımından transfer edildi.

Sözleşme Süresi: 4 Yıl
Bonservis Ücreti: 6 Milyon Avro
Forma No: 20

Luiz Gustavonun resmi sitede yayınlanan demeçleri ;

Yeni transferimiz Brezilyalı yıldız futbolcu Luiz Gustavo Dias, kendisini çok mutlu ve motive hissettiğini belirterek Fenerbahçemizi hak ettiği şampiyonluklara ulaştırmak ve taraftarımızı mutlu etmek için elinden geleni yapacağını ifade etti.

Kendisini sarı lacivert renklere bağlayan sözleşmeye imza attıktan sonra Fenerbahçe Televizyonu’na konuşan Luiz Gustavo, “Gerçekten kendimi iyi, mutlu ve motive hissediyorum. Benim için yeni bir başlangıç ve yeni bir hikaye. Takım arkadaşlarıma yardım etmek istiyorum. Çok büyük geleneği olan bu büyük camiayı tekrar hak ettiği şampiyonluklara ulaştırmak ve taraftarımızı mutlu etmek için elimden geleni yapacağım.” dedi.

Taraftarlarımızın kendisi için yaptığı güzel yorumları takip edip etmediğine ilişkin soruya ise 32 yaşındaki futbolcumuz, “Öncelikle şunu çok net bir şekilde ifade etmek istiyorum ki benim hiçbir sosyal medya hesabım yok. Sosyal medyada benim ağzımdan yazılan hiçbir şeyin doğruluk payı yok. Sosyal medya hesabım olmadığı için de taraftarlarımızın açıkçası benim hakkımda yazdığı şeyleri çok fazla takip edemedim. Tabii ki çok fazla taraftarın beni uzun süre beklediğini duymuştum. Hem taraftarımızın hem de Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin uzun uğraşları için çok mutluyum. En iyi şekilde geri karşılık vermek istiyorum.” cevabını verdi.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst