• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Luigina - Forum için güzel bir fix.

4.00 yıldız(lar) 4 Oy
  • Konbuyu başlatan Luigina
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 108
  • Görüntüleme 6K

Mehmetcan Y.k

Mehmetcan Yalçınkaya
Konular
60
Reaksiyon Skoru
306
Başarım Puanı
147
Madalyalar
3
MmoLira
366
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
16
Ben daha önce de bu platformlarda bir şey paylaşılırken kime ait olduğunun belirtilmesi gerektiğini hep savunan birisiyim. Bunu paylaşmanız güzel bir şey ama sanki kendiniz yapmışsınız gibi bir algı oluşmuş. Bu sitenin yetkilisi olarak bu tür incelikleri bilmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Bir martysama atasözü der ki;

:p

realvendatte

Level 4
Konular
81
Reaksiyon Skoru
23
Online Süresi
2s 17d
Başarım Puanı
85
MmoLira
11
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
6
Ben daha önce de bu platformlarda bir şey paylaşılırken kime ait olduğunun belirtilmesi gerektiğini hep savunan birisiyim. Bunu paylaşmanız güzel bir şey ama sanki kendiniz yapmışsınız gibi bir algı oluşmuş. Bu sitenin yetkilisi olarak bu tür incelikleri bilmeniz gerektiğini düşünüyorum.

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

ates1972

SnayzeR
Konular
312
Reaksiyon Skoru
452
Online Süresi
152g 19s 32d
Başarım Puanı
205
MmoLira
2,055
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
82
Takipçiler
0

:p

Konu Sahibi
Konu Sahibi

Luigina

Focus Game Solutions
Konular
103
Reaksiyon Skoru
843
Başarım Puanı
194
MmoLira
727
DevLira
54
En İyi Cevap Puanı
9
Takipçiler
0

Kendime ait gibi bir algı oluşturmaya çalışmadım fakat bundan önceki paylaşımlarıma baktıysanız her konumda sahibini belirtmişimdir.

Stax

StaxSoftware
Konular
121
Reaksiyon Skoru
270
Online Süresi
24g 19s 49d
Başarım Puanı
197
MmoLira
352
DevLira
4
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
8
if the quest info name is already null, the std::string constructor will throw an exception. @lugi
Bu mu açıklama? elalem yabancı forumda türkçe yazanı banlıyor bizimkiler ingilizce yazmak için can atıyor :)

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)