• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Luigina - Forum için güzel bir fix.

4.00 yıldız(lar) 4 Oy

Mehmetcan Y.k

Mehmetcan Yalçınkaya
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
TM Üye
Üye
Konular
55
Reaksiyon Skoru
257
Online Süresi
67g 20s 20d
Başarım Puanı
132
Madalyalar
2
  • Turkmmo 2018 Yılının En Agresif Üyesi
  • Turkmmo 2018 Yılının Deneme Moderatörü
MmoLira
144
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
14
Ben daha önce de bu platformlarda bir şey paylaşılırken kime ait olduğunun belirtilmesi gerektiğini hep savunan birisiyim. Bunu paylaşmanız güzel bir şey ama sanki kendiniz yapmışsınız gibi bir algı oluşmuş. Bu sitenin yetkilisi olarak bu tür incelikleri bilmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Bir martysama atasözü der ki;

:p

realvendatte

Level 4
TM Üye
Konular
81
Reaksiyon Skoru
23
Online Süresi
1s 51d
Başarım Puanı
85
Madalyalar
0
MmoLira
6
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
6
Ben daha önce de bu platformlarda bir şey paylaşılırken kime ait olduğunun belirtilmesi gerektiğini hep savunan birisiyim. Bunu paylaşmanız güzel bir şey ama sanki kendiniz yapmışsınız gibi bir algı oluşmuş. Bu sitenin yetkilisi olarak bu tür incelikleri bilmeniz gerektiğini düşünüyorum.

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

ates1972

SnayzeR
TM Üye
Konular
286
Reaksiyon Skoru
127
Online Süresi
79g 17s 15d
Başarım Puanı
185
Madalyalar
0
MmoLira
540
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
5
Takipçiler
11

:p

Konu Sahibi
Konu Sahibi
Luigina

Luigina

Focus Game Solutions
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Moderatör
Yarışma Organizatörü
Developer
Paylaşımcı
Konular
91
Reaksiyon Skoru
638
Başarım Puanı
174
Madalyalar
0
MmoLira
838
DevLira
152
En İyi Cevap Puanı
6
Takipçiler
11

Kendime ait gibi bir algı oluşturmaya çalışmadım fakat bundan önceki paylaşımlarıma baktıysanız her konumda sahibini belirtmişimdir.

Stax

StaxSoftware
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Uzman
Konular
119
Reaksiyon Skoru
243
Online Süresi
22g 20s 46d
Başarım Puanı
167
Madalyalar
0
MmoLira
234
DevLira
4
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
8
if the quest info name is already null, the std::string constructor will throw an exception. @lugi
Bu mu açıklama? elalem yabancı forumda türkçe yazanı banlıyor bizimkiler ingilizce yazmak için can atıyor :)

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)