Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Şu An Server Alsam Kurabilecek Bir Yer Arıyorum

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

kolesa

" یاغی "
VIP Üye
TM Üye
Üye
Konular
857
Reaksiyon Skoru
133
Online Süresi
2d 10h 4m
Başarım Puanı
200
MmoLira
75
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
0
Merhaba, satın alım tercihinizi bu şekilde belirlerseniz istikametiniz şikayetim var kısmı olur.

Sorunsuz files ve geçmişi olan bir firma tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.
Öncelikle sizden yıllar önce metin2 pvp sunucu kiralamıştım.Ödemeyi yaptım, bildirim gönderdim.Tamam dediniz.Günlerce, haftalarca ve aylarca beklettiniz.Üstüne üstelik mesajlarıma cevap dahi vermediniz.Bundan mütevellit sizin firmanızın ne kadar kirli bir geçmişi olduğunu biliyorum.Önce kendi firmanızı ve dahi kendinizi düzeltin.İş ahlakına sahip olmanız dileğiyle.İyi günler

buyukweb

Level 7
Hosting Yetkilisi
TM Üye
Konular
44
Reaksiyon Skoru
322
Online Süresi
36d 15h 21m
Başarım Puanı
162
MmoLira
504
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Öncelikle sizden yıllar önce metin2 pvp sunucu kiralamıştım.Ödemeyi yaptım, bildirim gönderdim.Tamam dediniz.Günlerce, haftalarca ve aylarca beklettiniz.Üstüne üstelik mesajlarıma cevap dahi vermediniz.Bundan mütevellit sizin firmanızın ne kadar kirli bir geçmişi olduğunu biliyorum.Önce kendi firmanızı ve dahi kendinizi düzeltin.İş ahlakına sahip olmanız dileğiyle.İyi günler
Böyle bir şeyi bizimle yaşamanız imkansız. Piyasa da en hızlı ve geciktirmeden teslimat yapan firmaların başında geliyoruz.

Büyük ile başlayan başka firmalar ile bizi karıştırmayın.Nasıl bilirsiniz konumuz orada duruyor hepsi müşterilerimiz, okuyun geçmişimizi görün. Sizin zihniniz bulanmış hepsi bu.

umut1937

Level 2
Üye
Konular
3
Reaksiyon Skoru
5
Online Süresi
6d 18h 41m
Başarım Puanı
54
MmoLira
289
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
bu adama laf anlatamassın boşuna uğraşma sinirli ters iş ahlakı 0 ne ararsan var (uzak) durun dostlar. (buyukweb)

buyukweb

Level 7
Hosting Yetkilisi
TM Üye
Konular
44
Reaksiyon Skoru
322
Online Süresi
36d 15h 21m
Başarım Puanı
162
MmoLira
504
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
bu adama laf anlatamassın boşuna uğraşma sinirli ters iş ahlakı 0 ne ararsan var (uzak) durun dostlar. (buyukweb)
Doğrudur, ahlaksız adama hak ettiği gibi davranırım. Bunu da söylerim. Eğer ters bir tavır gördüyseniz hak etmişsinizdir. Edebi ile terbiyesi ile konuşan kimseye edepsizlik ve terbiyesizlik yapılmaz. Müşteri her zaman haklı değildir, saygılı ve terbiyeli olan haklıdır.

O yüzden herkes gösterdiği muamele değerince değer görür bizden. Hoşuna gitsin gitmesin.

O kişinin yazdığı şeyler doğru değil ve doğal olarak yanlış olduğunu bizim hiç bir kimsenin teslimatını yapmadan geçiştirmeyeceğimizi belirttim. Sen ise lafı başka şekillerden anladığın için ona göre yorum yaptın.

Saygı gösteren saygı görür. O kadar.

ExtremGame

Level 1
Hosting Yetkilisi
Üye
Konular
3
Reaksiyon Skoru
2
Online Süresi
2h 56m
Başarım Puanı
5
MmoLira
10
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Arkadaşlar Kredi Kartından Parayı Yatırdığımda Max 30 Dk da Server'i Teslim Edecek Bir Yer Arıyorum. Var Mı Şu An Öyle Bir Site?
İsteklerinizi karşılayabileceğimizi düşünüyoruz.
Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)