• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

SHOP EX RENEWAL

4.30 yıldız(lar) 6 Oy

anagonda1

Level 6
TM Üye
Üye
Konular
111
Reaksiyon Skoru
300
Online Süresi
54g 10s 48d
Başarım Puanı
187
Madalyalar
0
MmoLira
591
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
2
Takipçiler
4
_IMPROVED_PACKET_ENCRYPTION_

@durda
@Koray'

Bu packeti kaldırmak mantıklımı ? cipher felan

Gavurcu

Level 4
TM Üye
Üye
Konular
21
Reaksiyon Skoru
90
Online Süresi
10g 17s 25d
Başarım Puanı
71
Madalyalar
0
MmoLira
354
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
1
_IMPROVED_PACKET_ENCRYPTION_

@durda
@Koray'

Bu packeti kaldırmak mantıklımı ? cipher felan
bilgisayardan system32 klasörünü silsene :D faydası ne olur diyorsan bunu devre dışı bırakırsan oyuna daha hızlı bağlanırsın. alacağın hataları sana söyleyeyim,

-Unknow packet headers
-sequence hataları
-Buffer overflow[arabellek taşması] bol bol şu syserr göreceksin

C++:
sys_err ("desc buffer mem_size overflow. memsize(%u) write_pos(%u) iSize(%d)", m_lpOutputBuffer->mem_size, m_lpOutputBuffer->write_point_pos, iSize);

rubinum2 deki yazılım geliştiricilerine sahibim bir önlem alırlar dersen kaldırt :D

anagonda1

Level 6
TM Üye
Üye
Konular
111
Reaksiyon Skoru
300
Online Süresi
54g 10s 48d
Başarım Puanı
187
Madalyalar
0
MmoLira
591
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
2
Takipçiler
4
bilgisayardan system32 klasörünü silsene :D faydası ne olur diyorsan bunu devre dışı bırakırsan oyuna daha hızlı bağlanırsın. alacağın hataları sana söyleyeyim,

-Unknow packet headers
-sequence hataları
-Buffer overflow[arabellek taşması] bol bol şu syserr göreceksin

C++:
sys_err ("desc buffer mem_size overflow. memsize(%u) write_pos(%u) iSize(%d)", m_lpOutputBuffer->mem_size, m_lpOutputBuffer->write_point_pos, iSize);

rubinum2 deki yazılım geliştiricilerine sahibim bir önlem alırlar dersen kaldırt :D
şimdi fliegev2 filesindeki gibi kaldırdım ilk başta hızlı giriş herşey güzeldi syser vermedi ama sadece oyunda garip bişeyler vardı
yedekleri yükledim sonra bidaha kaldırmadım acaba kaldırmak mantıklımı ki acaba onu merak ettim tek

ThanosIsBack

Soysuzlar soğuttular bıraktım
TM Üye
Üye
Konular
8
Reaksiyon Skoru
47
Başarım Puanı
44
Madalyalar
0
MmoLira
119
DevLira
6
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
şimdi fliegev2 filesindeki gibi kaldırdım ilk başta hızlı giriş herşey güzeldi syser vermedi ama sadece oyunda garip bişeyler vardı
yedekleri yükledim sonra bidaha kaldırmadım acaba kaldırmak mantıklımı ki acaba onu merak ettim tek
Garip bir şeyler vardı derken mesela neler olmuştu ben kaldırdım henüz bir sorun yaşamadım aslında denemek için definesini kapattım bir sorun yaşamadım

anagonda1

Level 6
TM Üye
Üye
Konular
111
Reaksiyon Skoru
300
Online Süresi
54g 10s 48d
Başarım Puanı
187
Madalyalar
0
MmoLira
591
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
2
Takipçiler
4
Garip bir şeyler vardı derken mesela neler olmuştu ben kaldırdım henüz bir sorun yaşamadım aslında denemek için definesini kapattım bir sorun yaşamadım
define haricinde decryp ler de var onları sonra eterpack klasörünü temizle bir kaç klasördede var onları komple kaldırdım ben oyunda efektlerde gidip gelmeler vardı packetlerde değişiklikler oluyordu offline shop yerine başka birşey açılıyordu garip garip şeyler vardı yani belki ben yanlış kaldırdım ama böyleydi sonra yedekleri yükledim düzeldi örnek alabileceğim filesler mevcut ama tam bilmiyorum ben cipheri da kaldırdım bu arada

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)