Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com
Kaynak ikonu

Focus Game Solutions - Turkmmo Özel Metin2 Altyapı Server Files V2 1.0

indirmek için izniniz yok
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RisaMt2 Orta Emek Kalıcı Sunucu - Bireysel Farm Alanları - WON EP TL Ödüllü Etkinlikler HEMEN TIKLA!

bakılırda tahminen bildiğim kadariyla windows 7 olması lazım bazı microsoft c++ paketleri orda varken eski olarak suanda win 10'da yok malesef veya windows7 yükleyip üzerine güncelleme alıp win 10 yaptıysan genede build olabilir yıllar once basıma gelmişti bu empireword filesinde win 10'da build olmamıstı vs2008 yükleyip denediğimde lakin kalkıp bir internet kafeye gittim ordada win7 pro vardi orda denedigimde sorunsuz build olmustu.

Ben sıfırdan windows 10 kurulu onla alakası yok vs100 ile build ediyorum ben ingilizce 1 tane warning sürekli döngüye giriyor build oluyor ama warning canımı sıkıyor alt yapı olarak çok iyi lycan falan ama kafa yormak lazım az

12345.jpg
Game sourcede birkaç önemsiz warning dışında sorunsuz build olmaktadır. Client Build VS 2013 sürümde sorunsuz build olmaktadır. Paylaşımınız için teşekkür ederim. Geçte olsa deneyip yorum yapmak istedim :)

12345.jpg
Game sourcede birkaç önemsiz warning dışında sorunsuz build olmaktadır. Client Build VS 2013 sürümde sorunsuz build olmaktadır. Paylaşımınız için teşekkür ederim. Geçte olsa deneyip yorum yapmak istedim :) birde şöyle bir durum var benim bilgisayarımdan kaynaklıda olabilir tam bilmiyorum detaylı inceleyemedim slotlarda geç yüklenme sıkıntısı var sourceden düzeltmeme rağmen ram miktarını çok az vermemden kaynaklı olabilir diyede düşünüyorum

2013 ile build edilebiliyor fakat version ile alakalı warningler veriyor dump protoda bu konuya dahil sorunsuz build oluyor ama yok vardan iyidir sonuçta düzeltmek lazım bir şekilde

Herhangi biriniz bu dosyaları yüklememe yardım edebilir mi lütfen? İndirmek üzere olan bir adanmışlığım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Geri