Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


H1Z1 G29 hatası çözümü

Karahаn

Hiç bir miras, doğruluk kadar zеngin dеğildir.
Site Yetkilisi
Moderatör
Dergi Editörü
Katılım
2 Eyl 2017
Konular
932
Mesajlar
2,449
Reaksiyon Skoru
1,118
Online Süresi
56d 17h 39m
Başarım Puanı
257
MmoLira
181
DevLira
-91
En İyi Cevap Puanı
17

RAGEFULLMT2 GERÇEK PAY TO WIN KARŞITI YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE SÖZ VERDİĞİMİZ TARİH 13.09.2019 CUMA SAAT 20:00'da AÇILMIŞTIR!!! 1-120 EMEK SERVER, KAYITLAR VE İNDİRME AKTİFTİR DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN


Zombilerle savaştığınız hayatta kalma oyunu H1Z1’i Steam’den satın almış olmanıza rağmen oyuna girerken G29 hatası alıyorsanız, bu yazıyı okuyarak sorunu kökten çözebilirsiniz. Kimi zaman hatalı veya yarım güncelleme yapmaktan, kimi zaman da oyunun önbelleğe alınan dosyalarının zarar görmesinden sebep meydana gelen bu hatanın çözümü mevcut. Hazırsanız bunu nasıl yapabileceğinize geçelim.

Öncelikle sorunun tam olarak neden kaynaklandığını bilmediğimiz için farklı yöntemleri denememiz gerekiyor. Aşağıda yer alan seçenekleri sırayla deneyerek hatayı giderebilmeniz mümkün.

“Yönetici olarak çalıştır”
Oyunu silip yeniden yüklemek gibi son çareye başvurmadan önce masaüstündeki H1Z1 başlatıcısına ait kısayola sağ tıklayıp “Yönetici olarak çalıştır” yazısını seçin. Belki bu bir çözüm olabilir.Önbellek dosyalarını doğrulayın
Oyuna ait önbellek dosyaları zarar gördüğü için G29 hatasını alıyor olabilirsiniz. Steam’i açıp oyun kütüphanesinden H1Z1’i bulun ve sağ tıklayın. Özellikler menüsünü açtıktan sonra üst sekmelerden Yerel dosyalar bölümünü açın. Karşınıza gelen sayfanın en altında “Oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula” diye bir buton yer alacaktır. Tüm dosyalar kesin bir şekilde doğrulananan kadar bu butona basın. Karşınıza çıkan yükleme penceresi dolduğunda işlem tamamlanacaktır.

Oyun dosyalarını doğrulayın
Eğer Steam’de yaptığınız işlemler de fayda etmediyse H1Z1’i normal olarak açın, daha sonra sağ alt taraftaki kırmızı renkli dişli butonuna basın. Buradan Settings > Advanced Settings > Validate game assets bölümüne gelin ve tüm dosyaların doğrulanmasını sağlayın.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst