• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Shoesduragi İnstagram Ayakkabı Sayfası Dolandırıcıdır

Tripmaker

Level 1
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
0m
Başarım Puanı
3
MmoLira
1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

RagefullMT2 1-120 FARM OYUN YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE 23.08.2019 CUMA SAAT 20:00'da CBT SUNUCUSUNU AÇIYOR! KAYITLAR VE İNDİRME AKTİF! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

Shoesduragi adlı Instagram sayfasından bir ay önce iki çift ayakkabı sipariş ettik kardeşim ile beraber. Ayakkabıları düğünde giymek için almıştık fakat düğün biteli günler oldu. Ayakkabı tam 15 gün sonra geldi. Sanırsın Çin'den geliyor. Neyse kapıda ödeme olduğu için ayakkabıları alıp ücretini kapıda ödedik. Kutuyu açtığımda şok oldum. Çok basit iki ayakkabı göndermişler üstelik numaraları bile yanlış. Daha sonra ayakkabıları verdikleri adrese değişim için aynı gün geri gönderdim. 20 gün geçti hala gelen giden bir şey yok. Sayfa sahibi siparişi vermeden önce düzgün bir şekilde konuşup, hızlı cevaplar verirken ücreti aldıktan sonra mesajlara cevap vermemeye, aramaları da açmamaya başladı. Esnaflık dediğimiz olay herkesin yapabileceği bir iş değildir. Yapamıyorsanız insanların sinirleri ile oynayıp vakitlerini almayın.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)