• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

BOARDMT2 & LUPE2 FİLES WAREZ +700 ONLİNEDE TEST EDİLDİ / ELVEDA TURKMMO !

3.00 yıldız(lar) 1 Oy

djsonerr

OliviaMt2
TM Üye
Konular
63
Reaksiyon Skoru
17
Online Süresi
2d 21h 20m
Başarım Puanı
112
MmoLira
26
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Yok mu cevap verebilecek birisi?

LGX

Level 3
TM Üye
Üye
Konular
3
Reaksiyon Skoru
6
Online Süresi
2d 2h 41m
Başarım Puanı
39
MmoLira
47
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1
Yok mu cevap verebilecek birisi?
kardeş bence kullanma ben giriş.exeye tıkladıkdan sonra filesin bulundugu yedek hdd arızalandı taratmadımda indirince daha yeni düzelttim pcyi ve o yedek hdd mefta oldu. exede veya packda trojen ver büyük ihtimalle.

djsonerr

OliviaMt2
TM Üye
Konular
63
Reaksiyon Skoru
17
Online Süresi
2d 21h 20m
Başarım Puanı
112
MmoLira
26
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ben kurdum girdim oyuna o tarz bir problem yaşamadım. Sorunsuz şekilde aktif oluyor fakat bazı sorunlara çözüm bulabilsem herşey süper olcak Konu sahibine bu mesajım;

Paylaşım için gerçekten teşekkürler aradığım sistemlerin hepsi var içinde fakat
  • ESC/Oyun Seçenklerinin Ekli olduğu Pack Eklenirse Sevinirim.
  • Make Sh felan işe yaramadı quest eklenmiyor eklensede aktif olmuyor
  • Halihazırda bulunan quest'lere bağlı Npc & Yüzük Vb Tıklanmıyor altta yazı çıkıyor.
  • Client Build Ettim ama Hesap Kayıt edemiyorum ve giriş yapınca enter ile oyuna karakter seçilmiyor gibi sorunlar var.
  • Freebsd 12 kurulu mysql gmake felan kurulu fakat game build yapamıyorum. ( Benimle alakalı olabilir )
Mesela Hızlı Menü'de ki Servis Yüzüğünü Putty'den okutuyorum sorun yok /reload q yapıyorum oyundan çıkıyorum giriyorum olmuyor reboot atıyorum değişiklik yok benzeri questlerde de bu sorun devam ediyor ve çözüm odaklı bir cevap henüz alabilmiş değilim yardımlarınızı bekliyorum.

kardeş bence kullanma ben giriş.exeye tıkladıkdan sonra filesin bulundugu yedek hdd arızalandı taratmadımda indirince daha yeni düzelttim pcyi ve o yedek hdd mefta oldu. exede veya packda trojen ver büyük ihtimalle.

LGX

Level 3
TM Üye
Üye
Konular
3
Reaksiyon Skoru
6
Online Süresi
2d 2h 41m
Başarım Puanı
39
MmoLira
47
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1
Ben kurdum girdim oyuna o tarz bir problem yaşamadım. Sorunsuz şekilde aktif oluyor fakat bazı sorunlara çözüm bulabilsem herşey süper olcak Konu sahibine bu mesajım;

Paylaşım için gerçekten teşekkürler aradığım sistemlerin hepsi var içinde fakat
  • Halihazırda bulunan quest'lere bağlı Npc & Yüzük Vb Tıklanmıyor altta yazı çıkıyor.
  • Client Build Ettim ama Hesap Kayıt edemiyorum ve giriş yapınca enter ile oyuna karakter seçilmiyor gibi sorunlar var.
  • Freebsd 12 kurulu mysql gmake felan kurulu fakat game build yapamıyorum. ( Benimle alakalı olabilir )
Mesela Hızlı Menü'de ki Servis Yüzüğünü Putty'den okutuyorum sorun yok /reload q yapıyorum oyundan çıkıyorum giriyorum olmuyor reboot atıyorum değişiklik yok benzeri questlerde de bu sorun devam ediyor ve çözüm odaklı bir cevap henüz alabilmiş değilim yardımlarınızı bekliyorum.

bu sorunlar çözülür.
BU sorun için oto yang toplama sistemi ekle araştir forumda bulursun onuda.
ekleme yollarını takip et oyun seçeneklerindeki yeri felan çıkacakdır ekleme yap dediği dosyaları kontrol et büyük ihtimalle satır başına # konulmuştur

questi tam okuttugune emin ol okuttuysanda quest içerisine bak yanlış fonksiyonlar vardır.

ESC/Oyun seçeneklerine uygulayacagin sistemi bunada uygula pack içerisinde tam hatırlamıyorum yerini root olması lazm oralarda dosyaları var fonksiyon kapalı olabilir.

Hesap kaydetmede sorun var onu root üzerinden düzeliyor diye hatırlıyorum

nerede hata veriyor tam olarak?

djsonerr

OliviaMt2
TM Üye
Konular
63
Reaksiyon Skoru
17
Online Süresi
2d 21h 20m
Başarım Puanı
112
MmoLira
26
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Yanıt için teşekkür ederim.
Build sırasında şu tarz bir hata ile karşılaşıyorum

cd /usr/src/GameBuild/game/src
gmake clean
gmake dep
gmake -j20

compile BattleArena.cpp
compile FSM.cpp
compile MarkConvert.cpp
gmake: g++: Command not found
compile MarkImage.cpp
gmake: *** [Makefile:134: OBJDIR/FSM.o] Error 127
gmake: *** Waiting for unfinished jobs....
gmake: *** [Makefile:134: OBJDIR/MarkImage.o] Error 127
gmake: *** [Makefile:134: OBJDIR/MarkConvert.o] Error 127
gmake: *** [Makefile:134: OBJDIR/BattleArena.o] Error 127

2.Olarak sağlam quest eklediğim zamanda aktif olmuyor sanırım içerde hatalı bir quest var ve tüm questlerin çalışmasını engelliyor ama onları nasıl deaktif edicem sh make.sh yapınca hatalı quest otomatik okutulmuş olur mu?

bu sorunlar çözülür.
BU sorun için oto yang toplama sistemi ekle araştir forumda bulursun onuda.
ekleme yollarını takip et oyun seçeneklerindeki yeri felan çıkacakdır ekleme yap dediği dosyaları kontrol et büyük ihtimalle satır başına # konulmuştur

3.ESC/Oyun seçeneklerine uygulayacagin sistemi bunada uygula pack içerisinde tam hatırlamıyorum yerini root olması lazm oralarda dosyaları var fonksiyon kapalı olabilir.

Market tarzı ticaret ekranı olan npcler açılıyor ama diğer npcler Şeytan Kulesi bekçisi felan tıklanmıyor. Mesela Markete bişey eklediğim zaman da gelmiyor sadece kırmızı pot dedektör felan geliyor başka bişey yok Filezillada bulunan mob ve item proto sorunlu olabilir mi?
questi tam okuttugune emin ol okuttuysanda quest içerisine bak yanlış fonksiyonlar vardır.

ESC/Oyun seçeneklerine uygulayacagin sistemi bunada uygula pack içerisinde tam hatırlamıyorum yerini root olması lazm oralarda dosyaları var fonksiyon kapalı olabilir.

Hesap kaydetmede sorun var onu root üzerinden düzeliyor diye hatırlıyorum

nerede hata veriyor tam olarak?

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 2, Üye: 1, Misafir: 1)