Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Mount & Blade: Warband Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

The-End

{ SooN }
Site Yetkilisi
Moderatör
Konular
903
Reaksiyon Skoru
1,016
Online Süresi
50d 14h 31m
Başarım Puanı
252
MmoLira
1,531
DevLira
-97
En İyi Cevap Puanı
16

RAGEFULLMT2 SUNUCUMUZ SÖZ VERDİĞİMİZ SAAT VE TARİHTE BETA OLARAK AÇILMIŞTIR!!! HEPİNİZİ SUNUCUMUZA TEST ETMEYE BEKLİYORUZ. KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Merhaba Mount & Blade Sevenler.

Bu gün sizlere Mount & Blade: Warband Çalışmayı durdurdu hatasının çözümünden bahsedeceğim. Ufak bir kaç adım ile sizleri çözüme götüreceğiz mevcut bu çözümü gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları düzgün uygulayın.

1- Adım: Oyuna sağ tıklayarak özellikler > uyumluluk > Windows XP (Service Pack 3) adlı seçeneği seçin.
Bilgisayarınızdan tamamen internet bağlantınızı kesin.
2- Adım: İnternet bağlantınızı tamamen kestikten sonra Mount & Blade: Warband adlı oyunun üstüne gelerek yönetici olarak başlatın.
3- Adım: Oyununuz tamamen açıldıktan sonra ayarlar sekmesinden “versiyon kontrolünü devre dışı bırakın“
4- Adım: Oyununuzu kapatın (Oyununuzun kapandığından emin olun, görev yöneticisi yardımı ile kontrol edin asla oyununuzu görev yöneticisi ile kapatmayın!)
5- Adım: Ve ardından internetinizi açın oyunuda yönetici olarak başlatın.

Çözümümüz bukadar eğer bu adımları sorunsuz ve yanlış yapmadan yerine getirirseniz arkadaşlar oyununuz açılıcaktır eğer yine düzelmediyse alttaki klasik çözümü deneyebilirsiniz.

DOSYA BÜTÜNLÜĞÜNÜ KONTROL EDİN

Steam dosya bütünlüğü herkes bilmez bazı oyuncular bu çözümü kullanıyor bu steam dosya bütünlüğü kontrolünü gerçekleştirmek için;

1- Adım: Steam yazılımını açın ve oyun kütüphanesine girin.
2- Adım: Mount & Blade: Warband adlı oyunu bulun ve üstüne gelerek sağ tıklayın sağ tıkladıktan sonra en altta “Özellikler” olucak özelliklere girin.
3- Adım: Özellikler sayfasında üstte 4 bölüm var oradan “Yerel dosyalar” bölümüne girin ve “Oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula” seçeneğine tıklayın oyununuz 10-15 sn boyunca taranacak ve işlem biticek.
4- Adım: Sorununuz bu şekilde düzelmiş olucak.

Tranquillo

You aren't number one you're just another one.
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
Turnuva Organizatörü
Yarışma Organizatörü
Paylaşımcı
Konular
5,458
Reaksiyon Skoru
2,745
Online Süresi
64d 6h 24m
Başarım Puanı
440
MmoLira
1,364
DevLira
50
En İyi Cevap Puanı
0
Paylaşım için teşekkürler.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)