Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Zanaatkârlık

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

The-End

{ SooN }
Site Yetkilisi
Moderatör
Katılım
2 Eyl 2017
Konular
899
Mesajlar
2,298
Reaksiyon Skoru
1,012
Online Süresi
49d 14h 54m
Başarım Puanı
252
Yaş
29
MmoLira
1,477
DevLira
-97
En İyi Cevap Puanı
16

RagefullMT2 1-120 FARM OYUN YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE 23.08.2019 CUMA SAAT 20:00'da CBT SUNUCUSUNU AÇIYOR! KAYITLAR VE İNDİRME AKTİF! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

  • Taborea dünyasında herşey savaş değil zanaatkârlık ile oyundaki hemen herşeyi kendin üretebileceksin. Maceracılar kendilerini donatmak veya ticaret için çok sayıda meslek üstlenebilirler. Öğrenmek istediğiniz bir zanaati bu işi yapan eğitmenlerden biri ile konuşarak öğrenebilirsiniz. Bu eğitmenleri her şehir ve büyük kasabalarda bulabilirsiniz. Bir zanaati öğrenir ögrenmez, ona ait eşyalar yaparak, ham madde toplayarak ya da üretim maddesi yaratarak yeteneklerinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. Her zanaatin 4 rütbesi vardır: Çıraklık, Ustalık, Uzmanlık, Üstatlık. Çıraklık seviyesine her el sanatları mesleğinde sahip olabilirsiniz. Uzmanlık seviyesine ulaştığınızda, bu sayı üçe düşer ve en sonunda sadece bir zanaatte Üstat olabilirsiniz. Zanaat rütbenizi arttırmak için, bulunduğunuz rütbede en yüksek yetenek seviyesine gelmiş olmanız ve sonra bu işin eğitmeni ile konuşmanız gerekmektedir.


    Zanaat seviyeniz 20'ye ulaştığı zaman Varanas veya Volkanik Kaya Kalesindeki Çırak Zanaat NPC'leri ile konuşarak zanaatınıza özel bir görevi tamamlamanız gerekir. Bu görev tamamlanmadan zanaat yeteneklerinizin seviyesinin 20'nin üstüne çıkartılması mümkün değildir. Zanaat seviyeniz 40'a ulaştığı zaman Varanas'daki Usta Zanaat NPC'leri ile konuşarak zanaatınıza özel bir görevi tamamlamanız gerekir. Bu görev tamamlanmadan zanaat yeteneklerinizin seviyesinin 40'ın üstüne çıkartılması mümkün değildir.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst