• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Anksiyete

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

manifestocu

Level 1
Üye
Katılım
5 Ağu 2019
Konular
1
Mesajlar
1
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
9m
Başarım Puanı
3
MmoLira
1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

RagefullMT2 1-120 FARM OYUN YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE 23.08.2019 CUMA SAAT 20:00'da CBT SUNUCUSUNU AÇIYOR! KAYITLAR VE İNDİRME AKTİF! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

Son zamanlarda fazlasıyla popüler olan anksiyete hastalığını kısa bir şekilde açıklamak gerekirse kaygı ve korku duygularının bir araya gelmesiyle oluşan duygu bozukluğudur. Hastalık vücudun gelecekte olabilecek olaylara karşı duyduğu kaygıların beyni etkilemesi sonucu oluşuyor. //Reklam// üzerinden bu konuda yazılmış birçok makale bulunmaktadır. Hastalığın insanlar üzerinde yaşattığı etkiler çok büyüktür. Hastalıktan kurtulmak amacıyla internet üzerinden iyi bir araştırma yapabilirsiniz. Aynı zamanda bunun yanı sıra psikolojik destek alarak hastalıktan kurtulma olanağınız bulunmaktadır. Anksiyete hastalığı neredeyse çağımızın en tehlikeli hastalıklarından biri olma yolunda ilerlemektedir.
Etkin Anksiyete Çözümleri
Anksiyete.net üzerinde bu hastalık ile ilgili yazılan makalelerden etkilenerek hastalıktan kurtulma olanağınız bulunuyor. Eğer hastalık ile ilgili herhangi bir bilginiz yok ise bu konuda anksiyete.net size en iyi desteği sunacaktır. Bu destek neredeyse bir psikolog desteği kadar önemli derecededir. Hastalığın belirtileri hakkında verilen bilgiler bu hastalıkla karşı karşıya kalıp kalmadığınızı gösterecektir. Bu sebeple bu hastalık konusunda kesinlikle anksiyete.net’e lafanızda oluşan sorunları danışmalısınız. İnsanlar üzerinde panik atak, korku ve huzursuzluk oluşturması sebebiyle kötü etkiler yaratabilmektedir. Hastalık hakkında sunulan çözümleri değerlendirerek bu hastalık ile başa çıkabilirsiniz.
Anksiyete Tedavisi
Anksiyete.net sayesinde bu hastalığa yakalanan kişiler psikologa gitmeden hastalık hakkında detaylı bilgilere ulaşarak kendi kendilerine tedavi uygulayabilecek seviyeye gelmektedirler. Site üzerinde insanların bu hastalığı geçirme tecrübeleri paylaşılarak anksiyete durumunda yapılabilecek şeyler listeler halinde kişilere anlatılmaktadır. Bu sebeple bu hastalık konusunda ilk tercih edeceğiniz website Anksiyete.net olmalıdır.
Anksiyete Çözümlerinin Yanı Sıra Sosyal Fobi
Sosyal fobi, insanların beyninde oluşan insanlar tarafından yargılanmak konusunda kaygılardır. Herhangi bir sorun durumunda insanların sizi yargılayabileceğini düşünmek ve bundan korku duymak sosyal fobinin başlangıcı olarak bilinmektedir. Anksiyete.net sayesinde bu gibi durumlardan kurtulmak için yazılan birçok makaleye erişiminiz fazlasıyla kolaylaşmaktadır. Uzman kişiler tarafından yazılan makaleler, uygulanması önerilen teknikler sizi bu konuda her zaman bir adım öne geçirerek bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Sosyal fobisi olan kişilerin topluma daha kolay kazandırılmaları için site üzerinde uygulanan yöntemler kişilere fazlasıyla yardımcı olmaktadır. Eğer bu gibi bir durumla karşı karşıya kaldıysanız mutlaka sitemizi ziyaret ederek gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.
 

✗Sarcasm™

Bi' Çeşit Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Katılım
2 Ağu 2010
Konular
4,171
Mesajlar
20,293
Reaksiyon Skoru
3,035
Online Süresi
80d 7h 21m
Başarım Puanı
445
MmoLira
3,194
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
12

Kapatıldı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst