Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


✗Sarcasm™

Bi' Çeşit Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Katılım
2 Ağu 2010
Konular
4,171
Mesajlar
20,301
Reaksiyon Skoru
3,039
Online Süresi
80d 14h 37m
Başarım Puanı
445
MmoLira
3,202
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
12

RAGEFULLMT2 SUNUCUMUZ SÖZ VERDİĞİMİZ SAAT VE TARİHTE BETA OLARAK AÇILMIŞTIR!!! HEPİNİZİ SUNUCUMUZA TEST ETMEYE BEKLİYORUZ. KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Giriş
Merhaba, bu rehberde Undertale oyununda pacifist ilerlemenin püf noktalarını anlatacağım, öncelikle bu rehber deneyimli oyuncular içindir, en az 1 bir kere Undertale'i bitirmeniz rehberi anlamanızda büyük kolaylık sağlar. O zaman başlayalım! Pacifist her zaman genocide ilerlemekten uzun sürer (Genocide'da tüm savaşları bir kaç denemede kazandığınızı var sayarsak.) O yüzden oyuna ya sabah başlayın 11-12 gibi, yada iki güne bölün ortalama 7-8 saate ihtiyacınız oynayışınıza göre 6-7 saate inebilir. Şimdi arkanıza yaslanın ve rehberi okumaya başlayın.

Can
Undertale'i pacifist oynarken canınız çok önemlidir, çünkü bağışlamayı beklerken ağır hasarlar yiyebilirsiniz, o yüzden sakın yanınızda yemek bulundurmadan savaşa gitmeyin.

Kaçış Butonu
Kaçış butonu küçük savaşlardan daha kolay kurtulmanızı sağlar, oyun sürenizi düşüren bir etkendir bu da size kolaylık sağlar, genelde kaçış butonu oyunu hızlı bitirmek istediğinizde kullanmanızı öneririm.

Act Butonu
Act butonu bağışlama öncesi çok önemlidir, act butonunu iyi kullanmak pacifistin temelini oluşturur, o yüzden eğer daha önce yenildiğiniz bir rakiple karşılaşıyorsanız, onun dediklerine, yaptıklarına, dikkat edin size büyük avantaj sağlayacaktır.

Son Olarak
Püf noktalar iyi kullanıldığı zaman büyük kolaylık sağlar, umarım rehberimi beğenmişsinizdir.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst