• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

+1K Referanslı 0 Mainline altyapı Full fix Gereksiz fonksiyonlar kaldırılmış. En sağlam altyapı.

5.00 yıldız(lar) 9 Oy

Tungа

Zekânın ruhu kısa sözde yatar.
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Turnuva Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Paylaşımcı
Konular
283
Reaksiyon Skoru
1,597
Başarım Puanı
275
Madalyalar
1
  • 5. Hikaye Yarışması
MmoLira
466
DevLira
21
En İyi Cevap Puanı
72
Takipçiler
4
Dostum senin de benle bi problemin var ama anlamış değilim .d her zaman ezme çabası falan filan konuyu zaten bi salmadın en son yazdığına cevap verdim yine dönemedin birisi test sunucusu açtı dedin accleri silerim core falan oyunu batırırım hala çıt yok eğer girmediysen akşam ben açıp ağırlamak istiyorum seni
İnsanlarla tartışırım ancak bir yere varamayacağını anlayınca uzatmam. Sizden ümidimi kestiğim için uzatmadım. Kostüm meselesine dönemedim değil. Sunucu açarsanız nasıl yapıldığını görmüş olursunuz. Birisi test sunucusu açtı değil. Site attı, kayıt alınmıyor, oyun indirilmiyor. Telapati yaparak mı birşeyler yapmayı deneyeceğim. Uğraşmak istemiyorum artık. Ben insanlara yardımcı olmaya geldim. Polemik oluşturmaya değil. Öğrenecek birşeyi olmayan insana birşeyler öğretmeye ayıracak vaktim yok. Özelden mesaj atıp yardım isteyen insanlara yardım ediyorum. Ayrıca sizden yardım isteyen insanlara karşı üslubunuza dikkat edin. "Sanırım sorunlusun" gibi şeyler hoş sözler değil.

xeonozgur

Level 3
TM Üye
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
7
Online Süresi
1g 17s 46d
Başarım Puanı
74
Madalyalar
0
MmoLira
29
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Teşşekkürler

Konu Sahibi
Konu Sahibi
bahadirbozdag

bahadirbozdag

Level 5
TM Üye
Konular
83
Reaksiyon Skoru
158
Başarım Puanı
127
Madalyalar
0
MmoLira
551
DevLira
-21
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
İnsanlarla tartışırım ancak bir yere varamayacağını anlayınca uzatmam. Sizden ümidimi kestiğim için uzatmadım. Kostüm meselesine dönemedim değil. Sunucu açarsanız nasıl yapıldığını görmüş olursunuz. Birisi test sunucusu açtı değil. Site attı, kayıt alınmıyor, oyun indirilmiyor. Telapati yaparak mı birşeyler yapmayı deneyeceğim. Uğraşmak istemiyorum artık. Ben insanlara yardımcı olmaya geldim. Polemik oluşturmaya değil. Öğrenecek birşeyi olmayan insana birşeyler öğretmeye ayıracak vaktim yok. Özelden mesaj atıp yardım isteyen insanlara yardım ediyorum. Ayrıca sizden yardım isteyen insanlara karşı üslubunuza dikkat edin. "Sanırım sorunlusun" gibi şeyler hoş sözler değil.
zaten sunucu açtım 1K da denendi de hoş sözler yazmamam gerektiğini bende biliyorum yalnız benim altyapımı alıp teşekkür etmesine gerek varken daha çok yetinmeyenlere de gerekeni söylerim. Sen bir şeyler var mı bakıcam deniyeceğim diyorsun ama kodlara bakarak on numara bi sorun listesi çıkarıyorsun bu konuyu baltalamaya geçiyor yalnız ?

TORBACI444142141

🌍ECARTZ🌍
TM Üye
Üye
Konular
47
Reaksiyon Skoru
24
Online Süresi
5g 18s 50d
Başarım Puanı
67
Madalyalar
0
MmoLira
24
DevLira
-21
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
tşk <3

Son düzenleme:

Kopyalama

Level 3
TM Üye
Üye
Konular
8
Reaksiyon Skoru
14
Online Süresi
3g 18s 20d
Başarım Puanı
79
Madalyalar
0
MmoLira
41
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)