• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

+1K Referanslı 0 Mainline altyapı Full fix Gereksiz fonksiyonlar kaldırılmış. En sağlam altyapı.

5.00 yıldız(lar) 9 Oy
Konu Sahibi
Konu Sahibi
bahadirbozdag

bahadirbozdag

Level 5
TM Üye
Konular
82
Reaksiyon Skoru
150
Başarım Puanı
127
MmoLira
492
DevLira
-21
En İyi Cevap Puanı
0
tamam da neden ayrı ayrı build için uğraşıyoruz onu anlamadım
Neden ayrı ayrı build için uğraşıyoruz mu .d aynı şeyi game ve db ye ayrı ayrı yazıcaksın bu iş zor geliyosa başka src ye geçebilirsin

melihalbayrak

Level 5
TM Üye
Konular
152
Reaksiyon Skoru
38
Online Süresi
10d 16h 29m
Başarım Puanı
132
MmoLira
32
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Neden ayrı ayrı build için uğraşıyoruz mu .d aynı şeyi game ve db ye ayrı ayrı yazıcaksın bu iş zor geliyosa başka src ye geçebilirsin
Boş konuşuyorsun biliyorsun dimi. Libthecore üzerinde değişiklik yaptım diyelim bir komut yazmak varken 9 komut yazmak zorunda kalıyoruz senin deha aklına göre.

Tungа

A man can die but once.
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Turnuva Organizatörü
Paylaşımcı
Konular
213
Reaksiyon Skoru
739
Başarım Puanı
232
MmoLira
623
DevLira
100
En İyi Cevap Puanı
20
Boş konuşuyorsun biliyorsun dimi. Libthecore üzerinde değişiklik yaptım diyelim bir komut yazmak varken 9 komut yazmak zorunda kalıyoruz senin deha aklına göre.
Sana kendi yazdığım makefile dosyasını veriyim.
Bende sadece libthecore, libsql ve libgame var. Sende diğer olanlar için düzenleme yapman gerekiyor. gmake libs yazarak tüm libleri build edebilirsin.

Konu Sahibi
Konu Sahibi
bahadirbozdag

bahadirbozdag

Level 5
TM Üye
Konular
82
Reaksiyon Skoru
150
Başarım Puanı
127
MmoLira
492
DevLira
-21
En İyi Cevap Puanı
0
Sanırım sorunlusun benim altyapımı kullanıyorsun bana karşı çıkıyosun garip .d bi game klasöründeki makefile dosyasına göz atmanı tavsiye ederim libleri build ediyor mu .d madem çok kod yazmak istemiyorsun aman aman kendin gidip bi makefile dosyası kodluyamıyo musun eğer yapamıyorsan söyle yardımcı olayım. Bunu yapamayan kişi de benle yarışıyor garip size hiçbirşey yaramıyor dostum :)

Konu Sahibi
Konu Sahibi
bahadirbozdag

bahadirbozdag

Level 5
TM Üye
Konular
82
Reaksiyon Skoru
150
Başarım Puanı
127
MmoLira
492
DevLira
-21
En İyi Cevap Puanı
0
Sana kendi yazdığım makefile dosyasını veriyim.
Bende sadece libthecore, libsql ve libgame var. Sende diğer olanlar için düzenleme yapman gerekiyor. gmake libs yazarak tüm libleri build edebilirsin.
Dostum senin de benle bi problemin var ama anlamış değilim .d her zaman ezme çabası falan filan konuyu zaten bi salmadın en son yazdığına cevap verdim yine dönemedin birisi test sunucusu açtı dedin accleri silerim core falan oyunu batırırım hala çıt yok eğer girmediysen akşam ben açıp ağırlamak istiyorum seni

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)