Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Blade And Soul PvE Savaşan Taraflar: Kızıl Lejyon

Bekir.CANPOLAT

CANPOLAT
Site Yetkilisi
Deneme Moderatör
Katılım
13 Haz 2013
Konular
710
Mesajlar
2,890
Reaksiyon Skoru
279
Online Süresi
21d 1h 21m
Başarım Puanı
197
MmoLira
166
DevLira
-100
En İyi Cevap Puanı
3

RagefullMT2 1-120 FARM OYUN YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE 23.08.2019 CUMA SAAT 20:00'da CBT SUNUCUSUNU AÇIYOR! KAYITLAR VE İNDİRME AKTİF! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYINCrimson Legion / Kızıl Lejyon


''Tüm canlılar özgür doğar! Kurulmuş hükümetlerin, hiç duraksamadan yozlaştığını defalarca gördük. Öyle ise; kendinden başkasına yararı olmayan bu a*****lara neden boyun eğelim?''
-Kızıl Şef Sansu


Hepimiz; çiğnendik,kovulduk,hor görüldük ve çoğunluk üzerinde insafsızca egemenlik kuran bu kokuşmuşların kötü muamelelerine maruz kaldık.

Eminim ki, sen de diğerlerimiz gibi dayanma eşiğini çoktan aştın!

Kızıl lejyon her şeyden önce ve her şeyden üstün olarak, özgürlüğe inanır!

Toplulukları zorla boyunduruğu altına alanlara karşı koyma özgürlüğüne! Dünyada kendi yerimizi yapma özgürlüğüne!

Bu, aşırı gelişmiş örgütlerin, sıradan insanları nasıl ezdiğine hepimiz şahit olduk. Hükümetin yükümlülüğü halkını korumaktır.

Eğer bu sözde yöneticiler, bunu bile başaramıyorlarsa, halkın kendi haklarına sahip çıkma zamanı gelmiş demektir!

Gökmavi Şövalyeler sadece kendini bir şey sanan, kokuşmuş bir örgüt. Amaçları ise, eski baskıcı çetenin yerine geçmekten farklı değil! Sözlerimin altını çizin; onlar da diğerlerinin hatalarını yapacaklar! Çünkü, insanları işlerin nasıl yürütüleceği konusunda itaate zorlayan bütün grupların doğası budur.

Kızıl Lejyon miadını doldurmuş gelenekleri bir kenara bırakma taraftarıdır. Kendimize, geleceğe giden yepyeni bir yol açacağız. Bu yolda, baskıcı diktatörler ve hayatlarımıza burnunu sokan hiyerarşi olmayacak!

Tutkumuza ve güdülerimize karşı konulamaz! Haydi kılıcını kap, aramıza katıl! Birlikte geçmişin zincirlerini kıralım ve tüm dünyaya insan ruhunun köle edilemeyeceğini gösterelim!

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst