• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Basit Unpack Engelleme

• Konbuyu başlatan durda
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 82
  • Görüntüleme 5K

durda

blackdragonx61
Konular
52
Reaksiyon Skoru
679
Başarım Puanı
154
Madalyalar
1
MmoLira
911
DevLira
113
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
23

Landom2 1-120 emek server "Kadirland & RedLab Games" ortaklığında 21 Şubatta sizlerle.DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

Şuan bile birçok server "pack" metodu ile unpack ediliyor. Örnek

Pack metodu nedir?:
Oyun .py, .pyc and .txt dosyalarını yüklerken bunu kullanıyor. system.py

Niye Basit?
Çünkü sadece metod ismini değiştireceğiz. GF de böyle küçük değişiklikler yapmıştı Örnek: playerm2g2, chatm2g, m2netm2g ....

UserInteface/PythonPackModule.cpp aç-bul:

C++:
     Py_InitModule("pack", s_methods);
"pack" kısmını değiştirin. Misal examplename

root/system.py aç-bul:

Python:
import pack
Böyle Değiştir;
Python:
import examplename as pack

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

Tartışmaya devam ederseniz iki grup içinde olumlu sonuçlanmayacak. Konu içeriğini eleştirebilirsiniz, aynı şekilde konu sahibide eleştirel olan yorumlara karşı savunma ve eleştiri yapabilir ancak kişiyi eleştirmek yada özel konuşmaları dökmek, ifşalamak, gurur kırıcı ve aşşağılayıcı sözler etmek gerçekten hoş değil. İnsanlar bilmediklerini, bildiğini düşündüğü insanlara sorarak, araştırarak öğrenebilir. Bilgi, gece uykusunda alınmıyor. İnsanlara soru sormanın ayıbı yoktur. Bu mesajların açıklanmasının karşınızdaki kişiyi küçük düşüreceğini ön görebilirsiniz ancak tam aksine sizi küçük düşürür. İnsanların zekası, çok şey bilmesiyle değil. Çevresine fayda sağlamasıyla ölçülür. Parlak bir zeka(ışık) etrafını aydınlatır. Bunu unutmayın. Lütfen aranızdaki kişisel tartışmalarınıza özelden devam edin.
Dedim tebessüm edeyim forumun muasir medeniyetler seviyesi gelişiyor e pvpde 2014 de yapilan şeyler keşfedilmiş 2019 da birileri paylaşmış ama boşluğun sana verdiği egoyu görünce kendimide tutamadım açıkçası sen a yi b yap a nin yerini bilen adam b yi bulup a yerine yazamiyorsa senin packini acsada kullanamaz zaten millet basit sorular sormus ya paylaşmayacaksin paylastiysanda cevaplayacaksin ego kasmak icin paylaştığın belli ama bu egoyla 2 adımlık yolda 1 adim ilerleyemezsin
ego ne alaka? konu paylaştım 2014 deki konunun linkini adamsan atabilir misin? Lafta olmadığını görelim hadi at
bu kadar çoluk çocukla uğraşıyorum yazık ya şu tiplere bak birbirlerini yelleyip akıllarınca dalga geçiyorlar
Senin gibi ordan burdan paylaşmıyorum al hesabım https://github.com/blackdragonx61 hepsini ben kodladım senin var mı hiç kendine ait bir şeyin?
Liseli eğlendiriyoruz işe bak
ne kadar inanırsın bilmem ama en azından alıntıladığın kişiler için söyleyeyim gerçekten ciddiye alan yok dalgasına takılıyoruz çünkü a yerine b yazmanın bir değişiklik ya da engel katacağına inanmak ciddiye alınabilecek bir şey değil...

bak bu 2014 de paylaşıldı mesela yaptığın değil yaptığın için çözüm;

paylaştığın şeyin ne kadar eski olduğunu buna göre hesap et artık
ne kadar inanırsın bilmem ama en azından alıntıladığın kişiler için söyleyeyim gerçekten ciddiye alan yok dalgasına takılıyoruz çünkü a yerine b yazmanın bir değişiklik ya da engel katacağına inanmak ciddiye alınabilecek bir şey değil...

bak bu 2014 de paylaşıldı mesela yaptığın değil yaptığın için çözüm;

paylaştığın şeyin ne kadar eski olduğunu buna göre hesap et artık
O kadar boş bir tartışmaki yazmayayayım dedim ama özellikle konuya yazan vasıfsız gençler sizden ne geliştirici olur be harcanmaktasınız!

@koray;
Koray efendi sana gelecek olursak bu boşa olan istikrarını açılan bütün konularada yap, adam seçme. Eski yılları çok çabuk unutuyor insan, yıllarca elite den konu aşırıp Türkçe'ye çevirip Turkmmo'da satışını gerçekleştirdin. Bundan dolayıda çok eleştirildin, paylaşılan sistemi Türkçe'ye çevirip satmakta neyin nesi diye. Ne kadar saçmalamışım diye çok eskilere gitmene gerek yok, ne 1forum yılları ne turkmmo 2008-2009 yılları. Sadece şu anki kullandığın hesap yeni gibi ama bir açtığın konulara bakman yeterli. Yıllarca metin2 yapışıp kalıpta bir adım yol gidemeyen sen ne mutlu sana :smiley75: Elite bittiğinden beridir senin işede taş kondu ne severdin eliteden alıp Türkçeleştirip satmayı, sıkma canını yeni mecralar doğdu oraları bul aynı devam et.

@durda; & @Blackk61;
Sende bu adamlara hala paylaşım yapmaya devam edersen ahmaklığına doyma derler. Bırak hepsi çok iyi biliyor zaten ne istiyorlarsa kendileri yapar.

ReisiCengiz

Konular
68
Reaksiyon Skoru
417
Online Süresi
109g 16s 23d
Başarım Puanı
147
MmoLira
609
DevLira
-6
En İyi Cevap Puanı
7
Takipçiler
20
Pek anlamadım srcden pack yazisi değişiyor peki pylerden neyi değiştirmek gerekiyor

Mavi Ruh ✔

Bir kere yaşar, bir kere ölür, bir kere severiz.
Konular
294
Reaksiyon Skoru
4,166
Online Süresi
239g 7s 26d
Başarım Puanı
290
Madalyalar
5
MmoLira
1,576
DevLira
32
En İyi Cevap Puanı
67
Takipçiler
145
  • 10. İmza Yarışması
  • Turkmmo 2018 Yılının En İyi Yöneticisi
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi İmzası
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Yöneticisi
  • 1. Pubg Mobile Kombin Yarışması
Teşekkürler :)

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)